location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 3091 авто як для себе!

Acura

«Акура» — це преміальна марка японського автомобільного бренду Honda, яка випускається спеціально для ринку США. У лінійці транспортних засобів виробника представлені седани, кросовери, спортивні купе з чудовими технічними характеристиками, що мають найвищий рівень комфорту, надійності та безпеки. Автомобілі Acura поставляються на ринок України в обмежених обсягах, їхня вартість висока, а вибір залишає бажати кращого. Як чинити, якщо ви хочете придбати машину цього бренду в нашій країні?

Найкращим вибором буде акура із США, замовити яку можна через нашу компанію MOTORMART на вигідних умовах. Ми викуповуємо автомобілі на спеціальних американських аукціонах, є моделі з ідеальним технічним станом, із невеликим пробігом після ДТП із пошкодженнями різного ступеня. Кінцевий вибір транспортного засобу із США залежить від вашого бюджету, особистих переваг. Менеджери нашої компанії допоможуть здійснити правильний вибір, порекомендують варіант із урахуванням конкретних цілей, фінансових можливостей.

Як замовити «Акура» із США через компанію MOTORMART

Якщо ви хочете купити машину під замовлення і стати власником автомобіля Acura, купити транспортний засіб будь-якої моделі, року випуску можна з нашого каталогу. Там представлені авто, які зараз виставлені на аукціон в Америці. Вивчіть ринок США, рівень цін, комплектацію, технічний стан машини, умови доставки, виходячи з чого приймайте виважене рішення. Вартість конкретної моделі встановлює власник в Америці, тому можна знайти як дорогі, так і дешеві авто. Якщо вам потрібна «Акура», купити її на аукціоні в США буде вигідно з наступних причин:

  • Значна економія коштів (якщо порівнювати із покупкою на українському ринку).
  • Величезний вибір моделей у різному технічному стані.

Для підбору авто «Акура» із США, відвідайте сайт вибраного аукціону, вивчіть варіанти, зв'яжіться з менеджером для отримання допомоги та детальних консультацій, ознайомлення з умовами здійснення угоди. Внесіть повну вартість оплати (сума викупу), після чого залишиться лише дочекатися виконання замовлення та доставки машини за вказаною адресою. Після цього ви станете щасливим власником «Акура» — авто, про яке ви мріяли все життя.

Схема доставки автомобілів «Акура» із США

Після укладання угоди та викупу машини на аукціоні, транспортний засіб буде доставлений в Україну через 25-35 діб. Фахівці MOTORMART підберуть оптимальну логістичну схему, завдяки якій автомобіль прибуде до вас у найкоротший термін. Після виконання всіх розрахунків, машина прямує в американський порт для завантаження в контейнер, в якому її переправляють через океан. При цьому відбувається оформлення страхових документів, фіксується процес навантаження на фото.

Далі «Акура» із США прибуває у контейнері до порту в Одесі, відбувається митне оформлення вантажу, його розвантаження та подальше відправлення замовнику до будь-якого міста в Україні. Якщо Acura бу або після аварії, можна відправити автомобіль для діагностики та ремонту, відновлення на перевірену СТО, фахівці якої виконають професійно всі процедури.

Чому «Акура» купити вигідно саме в компанії MOTORMART

Наша компанія є офіційним імпортером автомобілів із США, що дає клієнтам такі переваги:

  • Вартість транспортних засобів приблизно на 20-30% дешевша, ніж на ринку України (з урахуванням розмитнення та супутніх витрат).
  • Широкий асортимент авто бренду «Акура» із США, безліч модифікацій у різному технічному стані, що дозволить підібрати варіант із урахуванням вимог конкретного клієнта.
  • З кожним замовником ми працюємо індивідуально, враховуємо його бюджет, особисті переваги.
  • Є «Акура» із США в наявності в Україні (відновлені та без відновлення), яка може стати вашою за лічені дні.
  • Легальні схеми ввезення та доставки транспортних засобів «Акура» із США до країни.
  • Відсутність ризиків придбання утоплених, відновлених та напівлегальних машин, володіння якими стає справжньою проблемою для власника. Кожен транспортний засіб купується в офіційних страхових компаніях, обов'язково відбувається його перевірка за VIN-кодом в CARFAX.
  • Доставка автомобілів «Акура» із США здійснюється в будь-які міста по Україні: ✓Харків, Запоріжжя, Дніпро, Київ та інші населені пункти.

Важливий момент! Якщо ви купуєте машину після ДТП, яка потребує відновлення, наші спеціалісти проведуть її сертифікацію, внесення до бази ДАІ МВС. Це дозволить без зайвих проблем поставити транспорт на облік України.

Якщо ви хочете купити бу автомобіль із США бренду «Акура» або будь-якої іншої марки, звертайтесь до менеджерів MOTORMART, які допоможуть обрати транспортний засіб із урахуванням конкретних характеристик та вашого бюджету, нададуть розгорнуту консультацію щодо цін, умов доставки та оплати, юридичних моментів угоди.