location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 708 авто як для себе!

Авто Задоволених Клієнтів

Наш каталог авто під кліентів і це тільки частина автомобілів продані нашою компанією, на основі яких ми можемо підібрати схоже та цікаве Вам авто. Ми прагнемо до того, що б і Ваш автомобіль потрапив в цей список і зробимо для цього все можливе!)

Кожен автомобіліст в Україні мріє купити недорогий і надійний транспортний засіб, який прослужить йому ще мінімум 7-10 років. Автомобілі з салонів мають гарантію, але ціна на них дуже висока. На «вторинці» в Україні складно знайти машину з оптимальним співвідношенням «ціна-якість» — вживаний транспорт має найчастіше невеликий ресурс, після покупки максимум за кілька місяців виходить з ладу, вимагаючи дорогого ремонту.

Де придбати надійний автомобіль в Україні? Єдине правильне рішення — придбання машини у США через компанію MOTORMART. Ми вже понад 5 років займаємося викупом і доставкою транспорту до нашої країни через океан, маємо бездоганну репутацію та довіру клієнтів. На цій сторінці представлена історія продажів автомобілів зі США, ви можете ознайомитися з кожним лотом, купленим нами на американських аукціонах для клієнтів.

Як здійснюється продаж відновлених авто з Америки

Є два варіанти співпраці, кожен з яких має свої особливості:

 • Продаж відновлених авто з Америки в наявності. Це такі машини, які вже були викуплені MOTORMART в Америці, відреставровані, оформлені та виставлені на продаж в Україні. Знаходяться вони на наших майданчиках у Харкові, Дніпрі, Запоріжжі. Цей варіант підходить тим замовникам, які не хочуть чекати кілька місяців, поки їхній лот переправлять через океан.
 • Продаж автомобілів б/в безпосередньо в США. Клієнт вибирає машину з каталогу або з історії продажу авто зі США, після чого зв'язується з менеджером нашої компанії. Фахівці уточнюють комплектність, технічні характеристики, вартість (перебирають інші подібні варіанти). Якщо все влаштовує, укладається договір, клієнтом здійснюється оплата в розмірі 100% вартості лоту в США, він чекає на доставку машини в своєму місті.

За будь-яким з цих варіантів транспортний засіб коштуватиме значно дешевше, ніж при покупці в Україні. Багатьох цікавить, чому ціна лота з авто в Америці така низька? Пов'язано це з тим, що в США високі розцінки на утилізацію машин, тому власникам вигідно виставити їх на аукціон дуже дешево. Цим користуються автомобілісти нашій країні, отримуючи добротний автомобіль з вигодою до 30-40%.

Де побачити відновлені авто після ДТП з Америки?

Наша компанія MOTORMART спеціально створила цю сторінку з історією, щоб показати потенційним клієнтам різні лоти, які вже були завезені зі США. Усі фотографії реальні, машини були придбані покупцями на замовлення чи нашою фірмою для подальшої реалізації на ринку України. Тут можна побачити приклади відновлених авто після ДТП, які після ремонту набули нового життя. Більшість покупців задоволені кінцевим результатом співпраці, охоче виставляють свій транспорт в історію продажу.

На цій сторінці можна також побачити биті авто зі США перед процедурою відновлення, ознайомитися з докладними фотографіями, зрозуміти характер пошкоджень, оцінити можливості відновлення. Краще зв'язатися з менеджерами компанії та уточнити дані щодо конкретної моделі транспортного засобу. Асортимент величезний, на основі історії продажів авто зі США можна підібрати схожий варіант під ваші конкретні потреби та бюджет.

Як продані авто на аукціонах США доставляються в Україну

Коли вибір лоту зроблено, відбувається його викуп, після чого він по суші вирушає до найближчого американського порту з експедитором. Подальша схема наступна:

 • Відбувається завантаження в герметичний контейнер у порту США. За процедурою спостерігають співробітники MOTORMART, здійснюють фотофіксацію процесу.
 • Авто вирушає до України в порт міста Одеса. Клієнт може спостерігати за місцем розташування лота з трекінгу в інтернеті.
 • В Одесі контейнер розвантажують у присутності співробітників нашої компанії, відбувається митне оформлення вантажу.
 • Після цього автомобіль відправляється відразу клієнту або на відновлення до перевіреного сервісу, фахівці якого все зроблять професійно.

В історії продажів авто зі США можна побачити повні характеристики транспортних засобів, пробіг, VIN-код, дізнатися нюанси по конкретній машині.

Чому купувати вживані та відновлені авто через MOTORMART вигідно

 • Через нашу компанію можна замовити авто зі США приблизно на 30-40 відсотків дешевше, ніж у разі придбання на вторинному ринку України. Причому це вже з урахуванням усіх супутніх витрат, серед яких розмитнення, експедирування, оплата вартості лоту в Америці, відновлення після ДТП, діагностика та ремонт.
 • Доставка здійснюється в багато міст по Україні: ✓Харків, Запоріжжя, Дніпро.
 • Розцінки на розмитнення та доставку легкового транспорту зі США найнижчі на території нашої країни. Пов'язано це з особливими партнерськими умовами, експедиційними та митними розцінками.
 • В історії продажу автомобілів зі США можна побачити докладні фотографії транспортних засобів наших клієнтів. Після співпраці з MOTORMART ваш лот також потрапить до цього списку.
 • Після відновлення та ремонту у перевірених сервісах на двигун та АКПП поширюється гарантія 100 днів, за якою усуваються усі дефекти.
 • У нас ви не купите втоплених, напівлегальних та нелегальних машин, оскільки ми працюємо офіційно відповідно до законодавства України та США. Компанія MOTORMART цінує свою високу репутацію та довіру клієнтів, ми ніколи не обманюємо замовників.
 • Купуючи після ДТП під відновлення, наші менеджери в обов'язковому порядку виконують сертифікацію та занесення автомобіля до бази ДАІ МВС. Це дозволить уникнути неприємностей під час експлуатації.

Якщо вас цікавлять вже продані авто, США та компанія MOTORMART на цій сторінці викладають історію з реальними фотографіями з угод. Якщо вам сподобалася конкретна модель зі списку, зв'яжіться з телефонними консультантами через месенджери або онлайн-форму. Менеджер проконсультує з усіх питань, надасть інформаційну та юридичну допомогу, укладе з вами договір про співпрацю на вигідних умовах.

Авто по виробниках: