location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 708 авто як для себе!

Мото Техніка Під Замовлення

В Україні величезна кількість фанатів мотоциклетної техніки, які постійно зайняті пошуком нових байків, що мають оптимальне співвідношення ціни та якості. Є три варіанти стати власником мотоцикла: покупка нової моделі в дилера, пошук на вторинному ринку в нашій країні, придбання за кордоном через перевірених партнерів. Перший варіант є дорогим, тому що нова мототехніка не може коштувати дешево. На вторинному ринку в Україні вибір мізерний, ціни теж дуже високі. Залишається варіант із купівлею та доставкою байків з інших країн, серед яких лідируючі позиції займає Америка.

Якщо вам потрібна мототехніка б/в зі США, звертайтесь до нашої компанії MOTORMART. Ми вже понад 5 років є офіційними імпортерами автомобілів, байків та водного транспорту, працюємо легально, надаємо своїм партнерам прозорі схеми співробітництва. У каталозі представлена мототехніка з Америки різного типу, є варіанти після ДТП під відновлення, апарати практично без пробігу, під будь-який бюджет. Асортимент дозволить підібрати модель відповідно до ваших фінансових потреб, особистих побажань. Мотоцикли викуповуються на офіційних американських аукціонах, замовник може самостійно знайти лот або попросити по допомогу наших менеджерів. Про високу репутацію MOTORMART та довіру партнерів свідчить нагородження фірми національною премією «Вибір України 2021».

Мототехніка зі США: як вибрати та купити вигідно через компанію MOTORMART

Щоб стати власником мотоциклетної техніки з Америки, вибирайте відповідний варіант з нашого каталогу. Є різні моделі — HARLEY-DAVIDSON, Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki та інші. Через нашу компанію можна купити байк двома способами:

 • Мототехніка з доставкою в Україну. Покупець обирає лот на американському аукціоні, а потім зв'язується з менеджерами нашої компанії. Вони починають займатися перевіркою документів, комплектації та інших моментів. Якщо все збігається, немає жодних прихованих проблем, укладається договір про співпрацю, в якому прописуються обов'язки та відповідальність сторін, клієнтом проводиться оплата в розмірі 100% вартості викупу лоту. Замовник бачить чіткі фотографії свого мотоцикла, на підставі яких може ухвалити виважене рішення про покупку. Після вирішення організаційних питань менеджер починає готувати мототехніку б/в зі США для переправки через океан.
 • Мототехніка б/в у наявності в Україні. Цей варіант співпраці обирають, якщо немає бажання чекати кілька місяців, доки байк буде доставлений суходолом і морем до нашої країни. На майданчиках MOTORMART, які розташовані у Харкові, Дніпрі та Запоріжжі, вже є мотоциклетний транспорт для продажу, завезений в Україну та зареєстрований. Крім того було виконано його діагностику та ремонт досвідченими майстрами у перевірених техцентрах.

Багато клієнтів запитують, чому автомобілі та мототехніка б/в зі США коштують так дешево? Справа в тому, що в Америці за утилізацію транспортних засобів необхідно платити — розцінки на цю послугу навіть за їхніми мірками високі. Власнику байка чи авто вигідніше виставити їх на продаж через аукціон за мінімальною ціною. Такий підхід дозволяє клієнтам з України ставати власником транспорту щонайменше на 30% вигідніше, ніж у нас.

Схема доставки мототехніки б/в з Америки

Терміни з моменту викупу лота на аукціоні до відправки через океан становлять максимально 20 днів. Питання з документами вирішуються оперативно, логістика налагоджена до автоматизму. Схема переправки мототехніки б/в зі США виглядає так:

 • Від продавця лот транспортується сухопутним транспортом до порту.
 • Відбувається завантаження в закритий контейнер із фотофіксацією процесу нашими фахівцями.
 • Здійснюється переправка через океан, під час якої клієнт може відстежити місцезнаходження байка через інтернет по трекінгу.
 • У порту Одеси контейнер розвантажують, відбувається митне оформлення.
 • Транспорт відправляється клієнту Україною.

Як формується повна вартість на мотоциклетну техніку зі США

Вся мототехніка б/в перед відправкою з Америки в Україну в обов'язковому порядку перевіряється на відповідність зазначених продавцем характеристик, проводиться ретельна діагностика. Вона необхідна, тому що дає можливість побачити приховані проблеми з транспортом, що потім можуть призвести до неприємностей з клієнтами. Діагностику стану проводять механіки з досвідом, застосовується професійне обладнання та інструменти. Кінцева вартість мототехніки для клієнта в Україні формується за допомогою сукупності таких витрат:

 • Ціна лота на американському аукціоні, яку встановлює власник транспорту.
 • Доставка мототехніки зі США суходолом до найближчого порту, з яким ми співпрацюємо.
 • Послуги експедитора.
 • Вартість завантаження та розвантаження в портах, переправлення через океан на судні.
 • Розмитнення мотоцикла в порту міста Одеси.
 • Додаткові витрати (діагностика, ремонт, оформлення документів, комісії за переказ коштів тощо).
 • Доставка по Україні до населеного пункту замовника (за необхідності цієї послуги).

Мототехніка, купити яку ви зможете за даною схемою, обійдеться вам значно дешевше, ніж в Україні, незважаючи на значний список супутніх витрат.

Плюси купівлі мототехніки з Америки в нашій компанії MOTORMART

Партнерські відносини надають клієнтам наступні переваги:

 • Можливість економії грошей на купівлі мототехніки б/в зі США. Крім цього, американці експлуатують байки відповідно до рекомендацій виробників, заливають якісне паливо, використовують оригінальні «витратники», їздять чудовими трасами. Все це подовжує ресурс мотоциклів.
 • У нашій компанії найнижчі розцінки на доставку та митне оформлення автомобільної та мототехніки в Україну. Це можливо завдяки особливим партнерським умовам та вигідним тарифам на експедиційні та митно-брокерські послуги.
 • Вся мототехніка від нашої компанії є легальною. Ми не займаємося обманом клієнтів, у нас не купиш байк із проблемами, оскільки ми цінуємо високий рівень репутації та довіру численних клієнтів.
 • 100% гарантія повернення грошей. Якщо ми не зможемо підібрати, купити і відправити підходящий вам варіант байка, аванс у повному обсязі (якщо він був присутній) буде повернутий без зайвих питань. У нашій чесності та відкритості вже змогли переконатися численні клієнти.
 • Ми здійснюємо доставку в різні міста по Україні: ✓Харків, Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Київ, Львів та інші.
 • Через нас можна придбати не лише мототехніку, а й автомобілі, водний транспорт зі США за вигідними розцінками та з мінімальними термінами доставки.
 • Купуючи лот після ДТП під відновлення, ми сертифікуємо техніку, заносимо її до реєстру ДАІ МВС. Це дозволить уникнути непорозумінь під час її експлуатації на території України.
 • Є варіанти кредитування та лізингу, які можна оформити у MOTORMART на вигідних умовах по 0,01 відсотка річних. При цьому техніка не йде як застава, ви можете користуватися нею в повному обсязі.
 • На нашому сайті є зручні онлайн-калькулятори доставки та розмитнення, за допомогою яких можна прорахувати, скільки вам обійдеться авто- або мототехніка б/в зі США. Це дозволить спланувати свої фінансові витрати.
 • На двигун байка поширюється гарантія протягом 100 днів, у межах якої усуваються всі дефекти.
 • На сайті можна почитати реальні відгуки задоволених клієнтів, які вже стали власниками автомобільної, мотоциклетної та водної техніки зі США. Вони додатково підтверджують відсутність ризиків у співпраці з фірмою, високу репутацію та довіру замовників.

Якщо вам потрібна якісна та недорога мототехніка, Україна та США за партнерством з MOTORMART запропонують широкий асортимент варіантів з оптимальним співвідношенням вартості та якості. Для вибору байків зв'язуйтесь з нашими менеджерами за телефонами, через месенджери чи онлайн-форму. Фахівці проконсультують щодо організаційних та юридичних моментів угоди, допоможуть підібрати варіант під ваш бюджет та фінансові можливості, підпишуть договір про співпрацю. Партнерство з MOTORMART дозволить стати власником мототехніки зі США з вигодою до 30-40%, якщо порівнювати з цінами на аналогічні лоти в Україні. У перевагах співпраці з нами вже переконалися сотні задоволених клієнтів, тепер ваша черга!

Авто по виробниках: