location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 708 авто як для себе!

ВІДСТЕЖИТИ КОНТЕЙНЕР

Ви можете відстежувати онлайн місце знаходження контейнера з Вашим автомобілем. Введіть номер контейнера в пошуковому полі, щоб відобразити його локацію на мапі в даний момент.

МАРШРУТИ ТА ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ

map

чому motormart

motormart - офіційна компанія, яка зарекомендувала себе надійним партнером, постачальником і перевізником автомобілів з США.

Скориставшись нашими послугами, ви отримуєте якісні послуги супроводу автомобіля від етапу покупки на аукціоні до розмитнення в Україні.

Наявність своїх фахівців на території США дозволяє нам перевірити історію автомобіля і реальний технічний стан на місці, що забезпечує високий показник задоволення клієнтів

Спеціальні умови по транспортно експедиційним і митно-брокерських послуг в портах України, дозволили нам мати саму низьку в Україні вартість доставки на всіх етапах.

При покупці авто в нас, економія становить понад 40% в порівнянні з аналогами в Україні.

За рахунок великого кількість замовлень ми оптимізували логістику по наземної доставки в США, добилися відсутності тривалих простоїв в очікуванні завантаження контейнерів

Ми можемо чітко спрогнозувати терміни з моменту покупки автомобіля.

Залежно від локації в США доставка займає від 2 до 3 місяців.

швидка доставка

Купуючи автомобілі не тільки під замовлення але і на власний майданчик, ми забезпечуємо оборот, що дозволяє нам максимально швидко і ефективно заповнювати контейнери. З моменту покупки авто до його відправки проходить не більше 10-20 днів. А ретельно налагоджена логістика - дозволяє швидко і вигідно доставити авто в Україні за 25-35 днів з економією до 500 $ на логістиці. Детальніше про доставку, вартість і терміни в розділі

основні етапи доставки

deliverySteps
deliverySteps

ГАРАНТІЇ ЦІНИ І ТЕРМІНІВ

01
02
03
ЧИ МОЖУ Я БАЧИТИ ЕТАПИ ДОСТАВКИ АВТОМОБІЛЯ?
ГАРАНТІЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАШИХ КОШТІВ
РЕТЕЛЬНИЙ ПІДБІР

Після викупу авто з аукціону – наша логістична компанія доставляє авто до найближчого порту США.

Далі ви отримаєте детальні фото вашого майбутнього авто. І після цього авто завантажується у герметичний контейнер та прямує до Одеси.

Ми надаемо вам трек номер і ви зможете відстежити де знаходиться ваш автомобіль в реальному часі

АВТО В НАЯВНОСТІ

Підписуйтесь на розсилку та отримуйте новини Компанії