location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 708 авто як для себе!

Авто Під Замовлення

Підбірка кращих лотів зі страхових аукціонів США: Copart та IAAI. Оновлення кожен день. Обери авто на свій смак!

Звернувшись до компанії MOTORMART, ви можете замовити авто зі США з пробігом за мінімальною ціною та вигідними умовами доставки. Викуп здійснюється на спеціалізованих страхових аукціонах. Тут представлені як машини в справному стані з невеликим пробігом, так і транспортні засоби після аварій із різними пошкодженнями. Остаточний вибір залежить від ваших побажань, цілей придбання, рівня платоспроможності. Досвідчені менеджери, які вже багато років працюють на цьому ринку, чудово розуміються на його тонкощах і тенденціях, можуть дати конкретні, чіткі та обґрунтовані рекомендації щодо вибору та купівлі.

Де замовити вживане авто зі США з гарантією надійності та якості транспорту

Щоби замовити вживане авто зі США, потрібно спочатку ознайомитися з повним асортиментом. Для цього вивчіть каталог компанії. Тут представлені моделі, які зараз виставлені на аукціонні торги. Ви зможете вивчити ринок та середні ціни, уточнити умови доставки, щоб ухвалити остаточне рішення про покупку.

Купити вживані авто зі США можна тільки на спеціалізованих аукціонах. В країні їх функціонує декілька. Відрізняються вони місцем розташування, але правила торгів та розцінки однакові. Ціну конкретної моделі встановлює власник, тому тут можна знайти як дуже дешеві варіанти, які моментально викуповують, так і дорогі машини. Щоби зробити обґрунтований та  аргументований вибір, потрібно знати ринок. І це основна причина, чому такі процеси варто довірити професіоналам.

Переваги автомобільних аукціонів очевидні:

  • широкий вибір моделей;
  • можливість купівлі машини у відмінному технічному стані;
  • суттєва економія.

Вартість транспортних засобів встановлюється на порівняно невисокому рівні. Це пов’язано з тим, що в Штатах діють суворі правила утилізації транспорту. Ці послуги коштують дорого. Додатково сплачується транспортний податок. Власнику авто вигідніше продати його за зниженою ціною з аукціону, щоби позбутися додаткових поточних витрат.

Вартість провідних моделей великих американських та азійських компаній в Америці у 2–3 рази нижча, ніж в Україні. Якщо додати всі витрати, пов’язані з доставкою, розмитненням, оформленням, економія не менше 20–30 %. Ви можете замовити авто з Америки, стати власником надійного транспортного засобу за порівняно невеликі витрати.

Як оформити заявку

Ви можете обрати один із двох доступних форматів співпраці з компанією MOTORMART. Перший варіант — викуп машини в Штатах із доставкою до України. Другий — купівля машини зі США в наявності. Представники компанії викуповують вигідні варіанти не тільки для своїх клієнтів, але і для подальшого перепродажу. Часто вони вибирають авто після аварій, які підлягають повному відновленню, ремонтують та продають їх уже в Україні за адекватною вартістю. У разі використання першого формату ви одержуєте свій транспорт за 2–3 місяці після внесення оплати. У другому випадку можна відразу займатися оформленням. Усі різновиди транспорту, представлені для продажу, завезені на територію нашої країни легально.

Для оформлення заявки дотримуйтесь простого алгоритму:

  1. Завітайте на сайт вибраного аукціону.
  2. Ознайомтеся зі всіма доступними варіантами.
  3. Зв’яжіться з менеджером посередницької компанії, щоб одержати його консультацію та професійну допомогу.
  4. Залиште заявку із зазначенням усіх критеріїв.
  5. Виберіть та затвердіть остаточний варіант.
  6. Дочекайтесь доставку.
  7. Одержте автомобіль.

Оплату в розмірі повної вартості авто ви вносите одразу перед викупом. А вартість доставки оплачується за фактом. Якщо ви плануєте скористатися супутніми послугами компанії з розмитнення та реєстрації, узгодьте це з менеджером.

Оцінювання технічного стану

Усі авто на замовлення ретельно перевіряються перед відправкою. Інформація про їхній технічний стан є в картці моделі на сайті аукціону та відповідає дійсності. Після підтвердження факту правочину представник компанії проводить діагностичний огляд. Досвідчені автомеханіки, автослюсарі мають переконатися у відсутності серйозних неполадок. Тільки після цього машину відправляють у нашу країну.

Іноді транспортні засоби перевозять у розібраному вигляді. Послуги зі збирання також надають представники компанії. Вони розкажуть, як зменшити витрати на транспортування. Незалежно від способу перевезення, ви одержуєте придатний для використання транспорт. Уже в Україні можна замовити ще одну комплексну діагностику, щоб особисто переконатися у високих технічних характеристиках, справності вузлів і систем.

Як формується вартість замовлення

Вирішивши купити машину на замовлення, майбутній власник має чітко розуміти, скільки це буде коштувати. Економія під час оформлення заявки на аукціонах США очевидна, але на кожного покупця чекають додаткові витрати. На сайті є весь необхідний функціонал, щоби розрахувати вартість доставки, розмитнення, інші супутні витрати. Остаточну суму прописано в договорі, ви нічого не оплачуєте понад неї.

Ви можете відстежувати авто в дорозі з Америки до України. Перевезення здійснюються контейнерним способом. Інформація про точне розташування контейнеровоза є на сайті, відстежувати його можна через супутник. Якщо ви не можете знайти цю інформацію, зверніться за консультацією до менеджера, він пояснить, де зараз машина, коли вона прибуде до порту Одеси. Тут її можна забрати самостійно після розмитнення або замовити доставку до Харкова, Запоріжжя, Києва, інших міст нашої країни.

Надійні, якісні та комфортні машини на замовлення зі США прослужать ще довго. Ви зможете насолоджуватися безпечною їздою та зовнішньою привабливістю транспортних засобів, заощаджуючи чималі гроші. Співпраця з MOTORMART дарує чимало переваг новим та постійним клієнтам. Якщо ви теж зацікавлені в покупці авто, зверніться до нас за попередньою консультацією, після якої не залишиться жодних сумнівів щодо доцільності угоди.

Авто по виробниках: