location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 708 авто як для себе!

Audi

Автомобільний концерн Audi вважається одним з лідерів світового ринку. У цій компанії працюють найкращі дизайнери, інженери, програмісти, технічні керівники та інші висококваліфіковані фахівці. Завдяки такому кадровому ядру німецький виробник випускає надійні й довговічні легкові автомобілі незмінно високої якості. Ауді слідує встановленим цілям і традиціям, пропонуючи видатні в технічному плані машини, які неодноразово визнавалися найкращими у своєму сегменті. З цієї причини багато поціновувачів даного бренду вирішують купувати Audi б/в.

Історія розвитку та головні особливості автоконцерну

Компанію Audi AG, що спеціалізується на виробництві легкових авто, заснували у 1909 році. Вже через кілька місяців з конвеєра заводу зійшла перша машина, а в 1921 році з'явилася перша модель автомобіля, що має лівостороннє розташування керма. Двигуни та підвіски заводу набули високого попиту, тому почали широко застосовуватися під час збирання авто інших виробників. У 1931 р. з конвеєра зійшла перша передньопривідна машина, яка вирізнялася компактними розмірами.

На початку 1930-х років до складу концерну увійшли ще три автомобілебудівні компанії, після чого й було створено відомий сьогодні логотип із чотирьох кілець. До Другої світової війни машини марки Audi активно використовувалися в різних професійних гонках, дозволяючи встановлювати світові рекорди. У період військових дій на заводі випускали лише штабні автомобілі Horch 901 для потреб німецької армії, а також шасі та двигуни броньовиків Sd.Kfz.222.

Після закінчення війни керівництво підприємства кинуло всі свої сили на відновлення зруйнованих і спустошених заводів, і лише у 1949-50 рр. тут знову почали випускати мотоцикли, розвізні вантажівки та легкові машини. З того часу концерн динамічно розвивався, і за 70 років вдалося створити понад 60 моделей автомобілів у кузові седана, купе, середньо- та повнорозмірного кросовера, універсала, кабріолету, родстера та позашляховика. У якості силових установок у машинах Audi використовуються бензинові мотори від 1.2 до 6.3 літра потужністю 86-560 к. с., а також дизельні двигуни на 1.6-6 літрів, здатні видавати 105-500 «конячок».

Особливості купівлі вживаних Audi в США

Щороку на заводах Audi випускається майже 2 мільйони машин, які мають високий попит у різних країнах світу, особливо в США. Через високий попит і часті покупки нерідко можна зустріти позашляховики. В Америці широко поширене страхування автотранспорту, тому при найменшій ДТП власники отримують виплати й вирішують купувати нові машини. Завдяки цьому на місцевих аукціонах можна купити Audi б/в з невеликим пробігом і цілком хорошим технічним станом за максимально вигідними цінами, що приваблює цінителів німецької марки з України.

Якісний стан седанів і кросоверів Ауді пояснюється поїздками хорошими асфальтованими дорогами, регулярним і кваліфікованим обслуговуванням, використанням для заправки бензину та дизеля вищого гатунку. Вартість викупу та пригону Audi зі США розраховується індивідуально, виходячи з моделі, комплектації, року випуску та реального стану машини. Вигоду такої покупки можна оцінити за простим прикладом: модель Audi А6 2011 р. в. в Україні коштує близько 15 тисяч доларів, тоді як зі США можна пригнати аналогічне авто за ціною 6-7 тис. дол.

Як можна вигідно купити Ауді з Америки

Якщо ви вирішили купити Ауді зі США в Україні, компанія MOTORMART готова надати професійну допомогу. Ми позиціонуємо себе як надійний партнер та перевізник уживаних машин німецької марки зі Сполучених Штатів. Ми надаємо комплексні послуги викупу й транспортування автомобілів на американських аукціонах з усіма необхідними гарантіями. Це забезпечується наявністю в штаті власних фахівців, які проживають в Америці та знають усі тонкощі цього процесу. Завдяки професійному підходу ми скрупульозно перевіряємо історії та технічний стан Audi з Америки, до нуля зводячи ризики купівлі машин із «підводним камінням».

MOTORMART пропонує клієнтам найбільш приємні умови роботи:

  • У нашому каталозі представлений широкий асортимент моделей седанів та кросоверів німецької марки, при цьому вам доступний практично безмежний вибір авто для перевезення під замовлення та машини з Америки в наявності.
  • Наша команда цінує час клієнтів і робить все можливе для оптимізації системи логістики, що використовується, завдяки чому ми транспортуємо автомобілі Ауді в найкоротший термін.
  • Щоб гарантувати додаткову зручність для клієнтів, наші фахівці організували оперативну доставку вживаних седанів, купе та кросоверів німецького бренду до різних міст по Україні (Харків, Запоріжжя, Дніпро тощо).
  • Чесний підхід до роботи з клієнтами, грамотно продумана цінова політика, налагоджені транспортно-експедиційні, митні та брокерські зв'язки надають нам можливість встановлювати найприйнятніші ціни на викуп і перевезення б/в Audi.
  • MOTORMART використовує кілька варіантів оплати, пропонує гарні знижки для постійних замовників.

Щоб купити авто з Америки в Україні та проконсультуватися з будь-яких питань, зателефонуйте нашим менеджерам, які готові надати професійну допомогу.