location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 708 авто як для себе!

Bentley

Продаж Бентлі б/в — одна з послуг компанії Motormart. Автомобілі цієї марки належать до класу люкс, для багатьох автолюбителів така машина — заповітна мрія, тому що вона стає прямим відображенням високого статусу її власника. Завдяки автомобільним аукціонам у США та доступу до них покупців з нашої країни, така мрія стає доступнішою. Широкий вибір моделей у різному технічному стані представлений у каталозі спеціалізованої компанії. Ви можете замовити машину з доставкою з Америки або купити авто в наявності. Вони також представлені у великому асортименті.

Як придбати Бентлі в Америці

Замовити Bentley зі США стає простіше. У Сполучених Штатах Америки продаж автомобілів з пробігом здійснюється переважно на аукціонах. Наразі вони функціонують у форматах електронних торгових майданчиків. Продавець тут розміщує своє оголошення, вказує ціни Бентлі, стан, інші технічні характеристики, повну інформацію про авто. Потенційні покупці отримують доступ до таких відомостей, можуть швидко укласти угоду з гарантією відповідності запропонованих умов.

Теоретично купити машину в Америці може будь-хто. Проблеми виникають на етапі доставки. Саме тому слід використовувати послуги Motormart. Співробітники спеціалізованої компанії пропонують таку допомогу:

  • індивідуальний підбір авто за конкретними параметрами;
  • викуп потрібної машини на аукціоні;
  • перевірка технічного стану перед викупом;
  • фото фіксація авто для надсилання клієнту;
  • контроль відвантаження з порту;
  • приймання вантажу після прибуття до порту Одеси;
  • розмитнення, оформлення;
  • відновлення та ремонт за необхідності.

У такий спосіб ви можете купити Бентлі б/в у чудовому стані в мінімальний термін. Компанія не займається перепродажем утоплених авто, моделей, що не підлягають відновленню. Вона цінує думку клієнтів і власну репутацію, тому пропонує прозорі умови співпраці, широкий перелік додаткових послуг. Якщо Бентлі б/в потребує відновлення, капітального чи незначного ремонту, замовника обов'язково інформують, а всі ремонтні роботи виконуються силами представників компанії.

Купівля авто з наявності

Купівля, доставка машини зі Штатів займає кілька місяців. Якщо ви не бажаєте чекати, придбати Bentley з Америки можна і в Україні. У відповідному каталозі на сайті компанії Motormart представлені доступні варіанти. Вивчіть повний асортимент, ознайомтеся з цінами, щоб ухвалити рішення про купівлю.

Вартість транспортного засобу формується, виходячи з багатьох критеріїв, серед яких марка й модель машини, рік випуску, реальний пробіг, наявність пошкоджень після ДТП, загальний технічний стан. Оплата вноситься після підтвердження заявки, доставка можлива до всіх міст України — Дніпра, Запоріжжя, Харкова. Така угода займає мінімум часу, але авто з наявності традиційно трохи дорожче, ніж зі США.

Доставка авто з Америки

Якщо ви використовуєте посередницькі послуги спеціалізованої компанії, щоб купити Бентлі в США, то в договорі, який ви підписуєте, будуть вказані всі умови угоди. Доставка здійснюється морським транспортом у герметичному контейнері. У такий спосіб гарантується збереження авто в дорозі. Ви можете відстежувати авто Бентлі по дорозі зі США, використовуючи індивідуальний трек-номер. За допомогою нього можна контролювати всі етапи транспортування. Компанія гарантує виконання всіх взятих на себе зобов'язань точно в зазначені терміни.

Переваги, які отримують клієнти компанії

Купівля авто — завжди радісна подія. А якщо ви отримуєте нагоду пригнати зі Сполучених Штатів Бентлі, про який завжди мріяли, така подія дарує ще більше позитивних емоцій. Не нехтуйте такими можливостями. У вас не виникне жодних труднощів і проблем з розмитненням, офіційним оформленням права власності, тому що всі подібні формальності теж на себе беруть фахівці. Ви зможете оцінити всі переваги автомобіля люкс-класу без істотних додаткових витрат, пов'язаних із придбанням.