location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 3091 авто як для себе!

BMW

BMW AG — комплекс моторних заводів, розташованих у Баварії, де випускають якісні та надійні автомобілі. Головний девіз виробника — "Із задоволенням за кермом" або "Ідеальна в управлінні машина". Щороку на заводах БМВ випускають понад 2,5 мільйони автомобілів, при цьому керівництво підприємства збирається лише збільшувати цю кількість.

Інженери німецького заводу постійно розробляють інноваційні технології та активно впроваджують їх у виробничі процеси. Це дозволяє підвищувати якість, комфортабельність і надійність в управлінні машин, що випускаються. Бездоганна якість збірки та використання комплектуючих власного виробництва сприяє тривалому терміну служби німецьких авто, які навіть після кількох років зберігають першокласний технічний стан. Завдяки цьому зовсім не дивно, що багато цінителів цього автовиробника вирішують купити BMW б/в.

Історія розвитку й особливості автоконцерну

Компанію БМВ заснували у 1916 році. Спочатку на заводах випускали двигуни для автотранспорту, потім налагодили виробництво мотоциклів, і лише в 1928 р. з конвеєра підприємства зійшла перша машина. До початку Другої Світової війни компанія стрімко розвивалася та розширювала свою діяльність, завдяки чому до 1940-х років стала найбільшим промисловим концерном на території Європи. У роки війни виробничі потужності підприємства були переобладнані на випуск бойових авто та двигунів для іншої військової техніки.

У перші 5 років після закінчення війни на місцевих заводах вдалося поступово відновити виробництво, а перша модель легкового авто вийшла в світ у 1951 р. У середині 1950-х років почався випуск масових «цивільних» автомобілів і транспорту для професійних спортивних перегонів, водії якого неодноразово ставали переможцями різноманітних змагань. У 1970-х роках виробництво було розширено, що дозволило підприємству випускати в майбутньому десятки серій автомобілів у кузовах родстер, купе, седан, універсал, кросовер, позашляховик. У 2010-х роках стався справжній прорив, і компанія БМВ розпочала масове виробництво гібридних електромобілів із бензиновими/дизельними та електричними моторами.

Вигоди покупки BMW в Америці

Автомобілі марки BMW мають високий попит у різних куточках планети, а особливо полюбилися німецькі машини мешканцям Америки. У зв'язку з цією тенденцією зросла й кількість людей, які бажають купити БМВ у США, і цьому є розумне пояснення. Сполучені Штати Америки на весь світ відомі автомобільними дорогами з бездоганною якістю асфальтового покриття, при цьому на переважній більшості заправок продається першокласне пальне, чим країна вигідно відрізняється від СНД. Такі моменти сприяють мінімальному зносу машин BMW б/в навіть у разі тривалих тисячокілометрових поїздок.

Варто врахувати, що на території США дуже поширене страхування автотранспорту, тому в разі стихійного лиха або навіть після легкого ДТП при отриманні компенсаційних виплат американці вирішують купувати нові машини, а старі авто продають на торгах за значно нижчою вартістю. Причому в США BMW часто можна зустріти на аукціонах із мінімальними зовнішніми дефектами або іншими незначними ушкодженнями, які не впливають на комфортність і технічну функціональність транспортних засобів. Завдяки цьому тут і можна максимально вигідно купувати БМВ у хорошому стані.

Де можна купити BMW з Америки

Якщо ви мрієте придбати преміальний автомобіль німецького бренду і бажаєте купити BMW зі США, пропонуємо скористатися професійними послугами компанії MOTORMART. Ми маємо величезний досвід викупу та перевезення німецьких автомобілів з Америки, завдяки чому з нашою допомогою багато задоволених українців вже успішно їздять на машинах преміум-класу. Наша команда надає комплексну послугу супроводу угод купівлі вживаних авто, допомагаючи знайти, вибрати, оцінити технічний стан, викупити, перевезти та розмитнити седани, купе, кросовери та інші машини BMW зі США.

MOTORMART пропонує максимально вигідні умови купівлі та пригону автомобілів німецької марки з Америки:

  • Гарантія якості. Наша команда пропонує цілком прозорі умови співпраці. Враховуючи законодавчі особливості США, для реалізації задачі викупу машин на аукціонах ми найняли до робочого штату фахівців, які проживають на території Америки, ідеально володіють англійською мовою, знають усі тонкощі та нюанси конкретних процесів. Наші фахівці максимально ретельно перевіряють історії всіх автомобілів, оцінюють реальний естетичний і технічний стан німецьких машин, що дозволяє викуповувати на торгах БМВ без прихованих проблем.
  • Великий каталог. На сторінках нашого сайту представлений широкий асортимент німецьких седанів і кросоверів, які можна придбати з наявності в Україні. При цьому за бажанням кожен може купити авто з Америки в Україні на замовлення — у цьому випадку вибір обмежується лише пропозиціями щодо продажу вживаного транспорту на американському ринку.
  • Прийнятні ціни, зручність оплати. Налагоджені зв’язки з організаціями, що надають транспортно-експедиційні та митно-брокерські послуги, чесний підхід до обслуговування клієнтів, а також лояльна цінова політика дозволяють нам встановлювати найдоступніші ціни на викуп та перевезення вживаних автомобілів БМВ. Причому ми пропонуємо різні способи оплати, хороші знижки для постійних замовників. Зазначимо, що вартість купівлі БМВ з Америки визначається в індивідуальному порядку, залежно від моделі, комплектації, року виробництва, естетичного й технічного стану машин.
  • Виконання замовлень у найкоротші терміни. MOTORMART цінує час клієнтів і постійно оптимізує систему логістики, що дозволяє нам максимально оперативно здійснювати пошук, оцінку, викуп і транспортування BMW.
  • Зручність доставки. Для додаткової зручності замовників за необхідності наша команда здійснює доставку пригнаних німецьких машин до будь-якого міста по Україні (Харків, Запоріжжя, Дніпро тощо).

Щоб оформити замовлення на викуп і транспортування BMW зі США, зателефонуйте менеджерам MOTORMART. За необхідності ми можемо надати кваліфіковану допомогу з вибором відповідного автомобіля німецької марки та проконсультувати вас з будь-яких інших питань.