location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 3091 авто як для себе!

Cadillac

Автомобілі Cadillac є досить поширеними на світовому ринку, але найбільшу популярність вони набули у себе на батьківщині в США. Зовсім не дивно, що багато українців мріють купити Кадилак б/в, і цьому є логічне пояснення. Сполучені Штати Америки на весь світ славляться високою якістю автомобільних доріг, продажем на заправках першокласного палива, причому тутешні власники з усією відповідальністю підходять до проведення технічного та сервісного обслуговування. Всі ці моменти сприяють мінімальному зносу машин, навіть якщо вони використовуються для тривалих багатокілометрових подорожей.

Всім відомо, що в США поширене страхування автотранспорту, тому навіть у разі легких ДТП або стихійних лих за умови отримання компенсаційної виплати власники вирішують купувати нові авто, а старі вирушають на продаж з торгів за суттєво заниженим цінником. Причому на аукціонах часто можна зустріти вживані кадилак авто з мінімальними кузовними ушкодженнями, які ніяк не впливають на рівень комфорту та функціональності.

Що собою представляють автомобілі Кадилак

Cadillac є іменитим автовиробником з Америки, що належить групі «Дженерал Моторс», який випускає машини представницького сегменту. Саму компанію «Кадилак» заснував у 1902 р. талановитий автомеханік Генрі Лілланд, а своєю назвою фірма завдячує Антуану Кадильяку, який заснував місто Детройт.

Протягом кількох років працівникам «Кадилак» вдалося закласти базу для масового випуску автотранспортних засобів, зробивши багато деталей взаємозамінними. За короткий період компанії вдалося стати першим американським підприємством, яке випускало автомобілі преміального сегменту. Протягом кількох років фахівці «Кадилак» створили сотні вузлів та аксесуарів для автотранспорту, в т. ч. проект повної електросистеми, безударної ручної трансмісії, металевої покрівлі.

У 1909 році бренд був куплений засновниками General Motors, і з того моменту запатентовані розробки компанії почали активно застосовуватися під час створення автомобілів багатьох інших американських марок. Так, інженери «Кадилак» розробили кілька унікальних двигунів, найпоширеніший з них — V8 — став взірцем для інших автовиробників. Cadillac є найстарішою маркою на американському ринку після бренду Buick.

Модельний ряд автовиробника вважається таким багатогранним, як і його насичена історія. Каталог бренду за всю історію існування був поповнений 110 основними моделями машин, а також 9 концепт-карами. Високу популярність мають автомобілі всіх модифікацій: седани, купе, універсали, а також хетчбеки та позашляховики.

Як можна придбати Кадилак в Україні

Якщо ви мрієте стати власником преміального автомобіля марки Cadillac зі США, компанія MOTORMART готова надати допомогу, щоб втілити цю мрію в реальність. Ми маємо величезний досвід здійснення перевезень вживаних американських автомобілів, надаючи комплексні послуги. Наша команда супроводжує клієнтів на всіх етапах співпраці: пошук відповідної машини, вивчення повної історії, оцінка поточного технічного стану, викуп, перевезення, розмитнення, доставка територією України. У нашому штаті є власні співробітники, які проживають у США, які точно знають всі тонкощі викупу та перевірки автомобілів, що гарантує пригін тільки «чистих» машин Cadillac б/в з Америки без прихованих дефектів і проблем.

MOTORMART пропонує клієнтам максимально приємні та вигідні умови роботи:

  • У нашому каталозі в наявності представлений широкий асортимент американських седанів, купе та позашляховиків, тому ви можете швидко й легко купити машину Cadillac з наявності. Також з нашою підтримкою кожен бажаючий має можливість купувати вживані авто на замовлення, вибір яких обмежується лише пропозиціями американських аукціонів.
  • Вигідні транспортно-експедиційні, митні та брокерські послуги, а також гнучка політика ціноутворення надає нам можливість пропонувати замовникам найприємніший рівень цін на транспортування американських машин. При цьому наша компанія пропонує кілька способів оплати, приємні знижки для постійних клієнтів.
  • Ми цінуємо свій час і час замовників, при цьому намагаємося постійно оптимізувати систему логістики, тому пропонуємо купити Кадилак б/в з максимально оперативним перевезенням.
  • За потребою ми надаємо послугу доставки вживаних машин у будь-які міста по Україні (Харків, Запоріжжя, Дніпро та ін.).

Подати заявку на викуп Кадилака, а також уточнити вартість доставки авто зі США в Україну ви можете, зателефонувавши менеджерам MOTORMART за телефоном. За необхідності ми надаємо допомогу з підбором моделі американського авто.