location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 708 авто як для себе!

Chevrolet

Автомобільний бренд Chevrolet («Шевроле») нарівні з «Форд» є одним із найпоширеніших автомобілів на ринку США. Американські машини цього виробника відрізняються високою надійністю та потужністю, вони комфортні, мають чудові технічні характеристики. Серед «Шевроле» із США є седани, позашляховики, спортивні купе. Такі моделі, як SUBURBAN, TRAILBLAZER, TRAVERSE, Impala, Camaro, Cruze є еталонними в своїх класах.

Якщо вам потрібен надійний Шевроле, купити його в Америці з доставкою в Україну можна в нашій компанії Motormart. Ми є офіційним імпортером легкового та іншого транспорту до нашої країни з 2017 року, за цей час встигли здобути бездоганну репутацію та довіру клієнтів. Каталог «Шевроле» містить широкий асортимент автомобілів б/в або після ДТП під відновлення, що дозволить обрати варіант відповідно до бюджету та конкретних потреб.

Як купити Chevrolet зі США в Україні в компанії Motormart

Існує два варіанти співпраці. Перший — викупити авто «Шевроле» безпосередньо на аукціоні в Америці, після чого доставити його до України. Другий — придбати машину в нашій країні, яка вже була ввезена зі США та розмитнена компанією Motormart. У першому випадку вибір варіантів значно ширший. Але, якщо ви хочете купити автомобіль з тих, що є, не доведеться чекати 2-3 місяці на доставку зі Америки.

Схема співпраці при купівлі Chevrolet б/в в США

Якщо вам потрібен надійний Chevrolet, Америка і компанія Motormart пропонують широкий вибір моделей з аукціонів. Є легковий транспорт з різною комплектацією та ціною, у різноманітному технічному стані. Вартість встановлює власник машини. Щоб купити автомобіль у США, оберіть в каталозі один з представлених варіантів і зв'яжіться з нашими менеджерами, які нададуть інформаційну та іншу допомогу.

Фахівці уточнять комплектацію, технічні та організаційні моменти. Якщо все збігається, підписується договір про співробітництво, в якому зазначаються обов'язки та відповідальність сторін, строки, сума та інші моменти. Після цього вноситься сплата в розмірі 100% вартості викупу лоту в США. Автомобіль готується до відправки в Україну через океан.

Особливості доставки б/в «Шевроле» зі США

Наша компанія має налагоджену логістику, що дозволяє виконувати все оперативно. Всього за 25-35 діб авто «Шевроле» буде доставлено в Україну. Схема наступна:

  • Після викупу "Шевроле" на аукціоні в США лот сушею вирушає до найближчого американського порту, який відповідає певним умовам.
  • Там машину вантажать у герметичний контейнер для переправлення кораблем через океан. Наші працівники виконують фотофіксацію процесу, стежать, щоби все пройшло гладко. Розташування замовлення можна відстежувати в режимі онлайн за допомогою трекінгу.
  • Після прибуття «Шевроле» до порту міста Одеса автомобіль вивантажується з контейнера, відбувається його розмитнення. Як і в США за процесом стежать наші працівники.
  • За необхідності машина відправляється клієнту до будь-якого міста України.

Важливо! Якщо ви купили «Шевроле» б/в зі США під відновлення, можна відправити машину до надійного сервісного центру, фахівці якого її продіагностують, виконають ремонт недорого та в найкоротші терміни, що дозволить заощадити час та гроші!

У Motormart діють мінімальні тарифи на викуп і доставку лотів в Україні. Це стало можливим завдяки тривалій роботі в цій галузі, особливим домовленостям, мінімальним експедиційним і митним зборам.

Чому «Шевроле» купити вигідно саме в нашій компанії Motormart

  • Стати власником американського Chevrolet в Україні ви зможете на 30-40 відсотків дешевше, ніж у разі купівлі аналогічного транспортного засобу на вторинному ринку в нашій країні. Крім того, з Америки можна доставити таку модель, яку в нас не купиш, технічний стан машин набагато кращий, ніж у нас, тому що американці дотримуються рекомендацій з експлуатації, їздять лише хорошими трасами без перевищення швидкості.
  • Доставка в багато міст по Україні: ✓Харків, Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Київ за мінімальними тарифами.
  • Наша компанія не продає втоплених чи напівлегальних автомобілів «Шевроле» б/в зі США, оскільки ми все робимо чесно, схема співпраці абсолютно прозора для клієнта. Працюємо лише з офіційними страховими компаніями, кожен лот обов'язково перевіряється за VIN-кодом у CARFAX.
  • Якщо ви хочете купити б/в Chevrolet після аварії під відновлення, менеджери нашої компанії зроблять його сертифікацію та внесуть до офіційної бази ДАІ, що необхідно, щоб уникнути неприємностей під час постановки на облік в Україні.
  • На мотор та автоматичну коробку передач (АКПП) поширюється гарантія 100 днів (незалежно від пробігу авто).
  • 100% гарантія повернення грошей, якщо ми не підберемо «Шевроле» б/в під ваш бюджет та особисті потреби — ризиків при співпраці немає.

Якщо вам потрібно купити авто з Америки в Харкові, Києві, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі або будь-якому іншому місті України, звертайтеся до нашої компанії Motormart. Менеджери допоможуть обрати машину з урахуванням вашого бюджету та побажань, розкажуть усі організаційні та юридичні тонкощі угоди, підпишуть договір про співпрацю. Ви зможете купити «Шевроле» б/в зі США максимально вигідно та швидко, у чому вже встигли переконатися сотні задоволених власників легендарної американської марки.