location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 708 авто як для себе!

Chrysler

Американський автомобільний бренд Chrysler («Крайслер») випускає комфортні та надійні автомобілі, які мають попит не тільки в США, а й у країнах Європейського союзу та в Україні. На нашому ринку вибір легкового транспорту цього виробника мізерний, ціни — високі. Як бути, якщо людина хоче стати власником Chrysler, де придбати таку машину у хорошому стані? Якщо вам потрібен якісний крайслер — купити транспортний засіб можна в США через перевірену компанію MOTORMART. Каталог містить широкий асортимент авто (бувших у використанні та після ДТП), що дозволить вибрати варіант із урахуванням бюджету та конкретних вимог.

Як купити Chrysler в США через компанію MOTORMART

Вибирайте із актуального каталогу авто в наявності або авто в дорозі з Америки відповідну модель «Крайслер» під свій бюджет та потреби, зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення наявності авто, комплектації, специфіки доставки та оплати. Фахівці нададуть усю необхідну інформаційну допомогу. Після цього підписується договір про співпрацю із зазначенням обов'язків та відповідальності сторін, форс-мажору та інших моментів, вноситься аванс у розмірі 100% вартості викупу авто на аукціоні. Після цього залишиться лише дочекатися замовлення в Україні. Схема доставки наступна:

  • Коли співробітники MOTORMART купили Крайслер бу на аукціоні в США, його переправляють по суші в найближчий американський порт.
  • Там авто вантажать у герметичний контейнер для відправки в Україну. Проводиться фотофіксація процесу, щоб уникнути непорозумінь.
  • Після прибуття в порт Одеси, наші співробітники здійснюють розмитнення та розвантаження замовлення.
  • При необхідності бу «Крайслер» із США переправляється клієнту в інше місто країни.

Якщо ви купили легковий транспорт після аварії під відновлення, можна відправити його в перевірений технічний центр для діагностики та ремонту. Всі процедури будуть виконані в найкоротший термін досвідченими механіками та автослюсарями.

Чому купити бу «Крайслер» із США вигідно саме у нас

Ми є офіційними імпортерами автомобілів із США в Україну, працюємо повністю легально і на прозорих умовах. Кожен клієнт, який хоче купити бу «Крайслер» або будь-яку іншу марку в Америці, отримує наступні переваги:

  • Широкий вибір моделей «Крайслер» у каталозі (бувших у використанні та після аварії), різної комплектації та вартості, що дозволить підібрати варіант під свої вимоги та можливості .
  • Доставка в будь-які міста по Україні: ✓Харків, Запоріжжя, Дніпро тощо
  • Якщо ви купили автомобіль після ДТП під відновлення, наші спеціалісти обов'язково проведуть сертифікацію та занесуть машину до бази ДАІ.
  • У компанії MOTORMART найнижча вартість доставки Chrysler бу в Україні завдяки особливим умовам щодо митно-брокерських та експедиційних послуг.
  • Ви зможете заощадити та купити авто на 30-40% дешевше, якщо порівнювати з ціною подібних лотів на вторинному ринку в нашій країні.
  • На мотор «Крайслер» бу та АКПП поширюється гарантія 100 днів, за якою усуваються всі дефекти. Ця умова дійсна для машин із будь-яким пробігом.

Якщо ви хочете вибрати та купити авто з Америки в Дніпрі, Харкові, Києві, Запоріжжі або будь-якому іншому населеному пункті, звертайтесь до наших менеджерів. Вони допоможуть підібрати модель, проконсультують із технічних характеристик, докладно розкажуть особливості оплати та доставки, юридичні тонкощі угоди. Сотні клієнтів в Україні вже стали щасливими власниками Chrysler із Америки через MOTORMART, тепер черга за вами!