location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 708 авто як для себе!

Dodge

Популярні серед американців екстравагантні автомобілі Dodge від компанії Chrysler відрізняються чудовими експлуатаційними характеристиками, ексклюзивним дизайном та потужністю двигунів. Навіть якщо йдеться про базову комплектацію, Dodge із США здатний здивувати найвибагливішого покупця. Саме тому придбати такий автомобіль безпосередньо зі Штатів бажають ті, хто хоче володіти надійним транспортним засобом із довгограючим двигуном, а якщо при цьому ціна встановлена ​​низька, ніж звикли наші громадяни, то пропозицію можна вважати ідеальною.

На сьогоднішній день лінійка бренду пропонує варіанти на будь-який смак. Недарма робочі вузли dodge бу вважаються найнадійнішими. На особливу увагу заслуговують потужні позашляховики оригінального дизайну. Седани торгової марки мають попит у всьому світі, аналогічно можна стверджувати і про мінівени, які без перебільшення вважаються найкращими.

Для автомобіля Додж із Америки характерний цілий перелік переваг: будь-яке з обраних авто тримає дорогу максимально впевнено, відрізняючись маневреністю та продуктивністю. Такі машини завжди оснащені містким, комфортним салоном, вони міцні, безпечні та надійні завдяки тому, що виготовлені з якісних матеріалів. Дизайн Dodge завжди ефектний, його можна впізнати на дорозі здалеку, тому що він вирізняється серед інших машин. Автовласників нашої країни в такому транспортному засобі приваблює ще й економічність витрати пального, що справді важливо. Обслуговування автомобілів Dodge демократично, при необхідності відремонтувати вузли та механізми, що вийшли з ладу, можна без особливих зусиль та з мінімальними витратами. Доставити автомобіль Dodge із Америки до нашої країни можна кількома шляхами: сушею або морем. У першому випадку використовується евакуатор, який переміщає транспортний засіб безпосередньо з аукціонного майданчика до порту відправлення. Далі контейнер передається до порту. Доставка морем передбачає розміщення контейнера на супутньому судні з подальшою відправкою. Адресно машина доставляється вже автовозом чи евакуатором.

Скільки коштує Dodge

Якщо купувати Dodge від офіційного дилера, то для України ціна його буде досить високою, непідйомною для багатьох. Саме тому багато хто воліє замовляти цей автомобіль саме із США. Враховуючи, що в Штатах така машина має підвищений попит та через кілька років експлуатації вже реалізується на вторинному ринку, цією перевагою користуються жителі нашої країни. Сьогодні купити Додж із Америки можна справді недорого, при цьому авто буде оснащено потужним двигуном у будь-якому випадку. Існують також абсолютно ексклюзивні моделі, аналогів яким у нашій країні не знайти, але вартість їх у результаті також залежатиме від:

  • пройденого шляху;
  • укомплектованості;
  • вибраної моделі.

Остаточна ціна на автомобіль із доставкою в міста по Україні — Харків, Запоріжжя, Дніпро під ключ передбачає: оплату з подальшим викупом транспортного засобу з аукціону, переміщення машини із США в порт, відправку та доставку в Україну з розмитненням авто, сплату податків та мит, сертифікацію, що підтверджує відповідність чинним українським стандартам, адресну доставку за допомогою евакуатора або автовозу.

Навіть якщо врахувати всі перераховані витрати та платежі, у результаті пригнаний Dodge зі Штатів вийде до 50% дешевше, ніж аналогічне авто вторинного ринку України.

Збираючись купити dodge на замовлення з Америки, можна заощадити левову частку вартості на тлі загальноприйнятих цін на аналогічні транспортні засоби в Україні. Спеціалізована компанія MOTORMART пропонує купити Dodge в будь-якому кузові та комплектації. У переважній більшості такі авто пропонуються з пробігом без будь-яких пошкоджень, проте присутні на ринку і ті, що потребують ремонту та коштують ще дешевше. У будь-якому випадку, для більшості покупців нашої країни такий варіант, як пригін машин із США стане найоптимальнішим.

Для того щоб купити Додж у США, слід звернутися до офіційного партнера та перевізника автомобілів з Америки — компанії MOTORMART. Багаторічний досвід роботи та участь в американських аукціонах, включаючи ті, доступ до яких обмежений, дозволяє придбати на замовлення будь-які лоти Dodge. Представники компанії підбирають відповідну модель та комплектацію залежно від параметрів, заявлених замовником, та його бюджету. Далі автомобіль купується та відправляється до Харкова, Запоріжжя чи Дніпра.

Потенційному покупцю надаються фотографії вибраних авто і ті характеристики, які представлені в документації — з неї можна дізнатися докладну інформацію про стан транспортного засобу, його основні характеристики, пробіг та ін. Історія машини також перевіряється по базі на предмет чистоти походження лота. У результаті завдяки грамотно побудованій логістиці придбати Dodge можна безпосередньо з мінімальними витратами на транспортування.