location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 3091 авто як для себе!

Ford

«Форд» є найвідомішим і найпоширенішим американським виробником автомобілів. Компанія заснована далекого 1903 року, вона стала першою, хто налагодив серійний випуск легкових авто для масового споживача. У лінійці бренду із США є спортивні купе, позашляховики та кросовери, пікапи, седани та комерційні автомобілі. «Форд» завжди славився високою надійністю та рівнем комфорту, безвідмовністю, відмінними технічними характеристиками.

Стати власником легендарного американського бренду можна трьома способами. Перший — купити Ford у нашій країні в офіційного дилера в салоні (дорогий варіант). Друге — знайти та придбати «Форд» у хорошому технічному стані на вторинному ринку в Україні, що вкрай складно. Третій і найвигідніший варіант — купити форд з США в компанії MOTORMART. Ми є офіційним постачальником автомобілів з Америки до України, працюємо повністю легально відповідно до чинного законодавства.

Ми пропонуємо купити Ford з офіційних аукціонів США, де машини виставляються на продаж власниками. Широкий вибір моделей каталогу в різному технічному стані дозволить підібрати варіант легендарного авто «Форд» відповідно до особистих потреб та бюджету. Наша компанія нагороджена національною премією «Вибір України 2021», що свідчить про довіру численних клієнтів та партнерів. MOTORMART завжди та на 100% виконує зобов'язання перед замовниками, про що свідчать позитивні відгуки покупців.

Як швидко та вигідно купити «Форд» зі США в MOTORMART

Щоб стати власником легендарної американської марки, необхідно вибрати одну з пропозицій в нашому актуальному каталозі. Асортимент величезний — можна купити різні типи машин, в різній комплектації та стані.

Придбати Ford зі США з доставкою в Україну

Ви вибираєте з каталогу відповідний лот з урахуванням комплектації, бюджету, особистих потреб. Краще уточнити з менеджерами всі нюанси щодо машини, щоб не виникло непорозумінь. Фахівці MOTORMART починають займатися перевіркою лота, звіряють стан, технічні характеристики, комплектність із параметрами, вказаними продавцем Ford.

Якщо все збігається, підписується договір, ви робите оплату у розмірі 100% вартості для викупу транспортного засобу. Після цього відбувається підготовка документів та автомобіля «Форд» із США для переправлення через океан. Вартість автомобілів в Америці в кілька разів нижча, ніж у нашій країні. Це пов'язано з тим, що власник несе додаткові витрати при утилізації транспорту. Американці їздять машинами 4-5 років, після чого купують нові моделі, виставляючи старі на аукціони. Це дозволяє клієнтам у нашій країні отримувати Ford та інші марки щонайменше на 30% дешевше, ніж при покупці в Україні.

Купити Ford зі США в наявності в Україні

Якщо ви не хочете чекати кілька місяців, поки ваше замовлення перетне океан і буде доставлено до Одеси, можна вибрати цей варіант співпраці. На майданчиках MOTORMART у Харкові, Запоріжжі, Дніпрі є вживані чи відновлені «Форд» з Америки, які вже були доставлені для продажу.

Менеджери допоможуть підібрати варіант автомобіля, обговорять із вами всі нюанси співробітництва за цією схемою. Усі машини "Форд" вже перевірені фахівцями, перебувають у справному технічному стані, на них поширюється гарантія MOTORMART. Є можливість приїхати на майданчик, щоб самому побачити транспорт наживо, оцінити його характеристики, рівень комфорту та комплектації.

Особливості доставки Ford з Америки в нашу країну

З моменту викупу автомобіля до його відправлення проходить максимум 20 діб. Це стало можливим завдяки налагодженій логістиці США та оперативному розв'язанню всіх питань з документами. Схема доставки «Форд» із США виглядає так:

 • Автомобіль транспортується сушею до найближчого американського порту.
 • Оформляється страховка, відбувається завантаження контейнера для переправлення через океан.
 • В обов'язковому порядку виконується фотофіксація процесу.
 • Автомобіль прибуває до одеського порту. Клієнт може відстежувати розташування замовлення за допомогою трекінгу через інтернет.
 • Контейнер вивантажується, відбувається митне оформлення порту.
 • Автомобіль із США вирушає сушею замовнику в Україні.

Якщо ви вирішили купити «Форд» у США через нашу компанію, знайте, що в MOTORMART діють мінімальні збори та тарифи на викуп та доставку транспортних засобів. Пов'язано це з тим, що компанія довгі роки працює у цій сфері, має особливі домовленості та умови, що дозволяє економити гроші. Логістика в Америці оптимізована, простоїв при очікуванні завантаження контейнерів практично ніколи не виникає.

Оцінка стану та формування повної вартості на «Форд»

Кожен автомобіль перед відправленням зі США проходить ретельну перевірку щодо відповідності технічним характеристикам, зазначеним у картці замовлення на аукціоні. Діагностика машини вкрай важлива, оскільки дозволяє переконатися, що транспорт не має прихованих дефектів, які можуть бути виявлені в процесі експлуатації клієнтом. Для оцінки стану та його відповідності зазначеним даним залучаються досвідчений автомеханік та автослюсар, застосовується спеціальне обладнання. Можливе переміщення машини через океан у розібраному вигляді для зниження витрат на транспортування. Повна вартість автомобіля Ford із США формується для клієнта так:

 • Ціна викупу автомобіля на американському аукціоні (встановлюється власником).
 • Доставка Ford суходолом або морем до порту відправлення в Америці.
 • Вартість перевезення через океан.
 • Страхування вантажу.
 • Митне оформлення «Форд» із США у порту в Україні.
 • Супутні витрати (діагностика, перевірка комплектації та інше).
 • Оформлення різноманітних документів.
 • Транспортування до населеного пункту замовника (якщо є така опція).

Значення для кожного лота індивідуальні, залежать від типу аукціону, географічного розташування машини на території Америки та інших факторів. Остаточна вартість викупу, оформлення та доставки «Форд» із США фіксується у договорі про співпрацю, що гарантує відсутність непередбачених додаткових витрат — ви заплатите рівно стільки, скільки вказано в документі.

Чому купити Ford зі США вигідно саме в нашій компанії

Компанія MOTORMART є офіційним дистриб'ютором транспортних засобів зі США в Україну, тому клієнти отримують безліч переваг при співпраці, серед яких відзначимо наступні:

 • Можливість заощадити при купівлі авто зі США до 30-40% (Якщо порівнювати з аналогічними лотами на українському ринку). Крім того, стан американських машин набагато кращий, ніж у нашій країні через ідеальні дороги, чітке дотримання власниками умов експлуатації.
 • Величезний вибір машин американського бренду з різною комплектацією та технічним станом. Це дозволяє купити «Форд» із США з урахуванням особистих потреб, бюджету та інших факторів. Є практично нові автомобілі з мінімальним пробігом за доступною ціною, вживані "Форд" у різному технічному стані, авто після ДТП під відновлення.
 • Найнижча вартість доставки в Україні на всіх етапах завдяки спеціальним умовам щодо експедиційних та митно-брокерських послуг в Україні.
 • 100% гарантія безпеки коштів. Якщо ви не зможете підібрати та купити «Форд» зі США, який вас повністю влаштовуватиме, ми в повному обсязі повернемо аванс – ризики відсутні, у чому вже встигли переконатися сотні задоволених клієнтів.
 • У нас ви не зможете купити втоплений або напівлегальний Ford зі США — ми цінуємо свою репутацію і не обманюємо клієнтів.
 • На двигун та АКПП (автоматична коробка передач) поширюється гарантія протягом 100 діб (при будь-якому пробігу), в рамках якої усуваються всі дефекти.
 • Доставка транспортних засобів зі США здійснюється в будь-які міста по Україні: ✓Харків, Запоріжжя, Дніпро, Київ, Львів та інше.

Дуже важлива інформація! Якщо ви збираєтеся купити «Форд» із США після ДТП під відновлення, співробітники MOTORMART обов'язково виконають його сертифікацію, внесуть до бази ДАІ МВС. Це необхідно робити, щоб під час постановки на облік не виникло жодних питань у перевіряючих органів.

Якщо вам потрібне якісне та надійне авто зі США, «Форд» у хорошому технічному стані буде відмінним вибором. Звертайтеся до наших менеджерів будь-яким зручним способом для отримання розгорнутих консультацій, допомоги у виборі машини, для обговорення всіх моментів співпраці. У фахівців можна дізнатися юридичні та організаційні тонкощі, вони підпишуть із вами договір. Це дозволить стати щасливим власником «Форд» із США на 30-40% дешевше, ніж на українському ринку. У цих перевагах вже переконалися сотні задоволених клієнтів, тепер черга за вами!