location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 3091 авто як для себе!

Honda

Автомобілі Honda у всьому світі визнаються одними з найбільш популярних. Незалежно від моделі та року випуску, це завжди виняткове поєднання надійності, якості, керованості та динамічних характеристик. Жителі Америки віддають перевагу японському бренду завдяки широкому асортименту не тільки автомобілів, а й мотоциклів, велосипедів, снігоходів та іншої техніки. Щороку цей концерн реалізує Honda в США в кількості понад 1,5 млн. авто, саме тому на численних аукціонах у результаті не виникає жодних проблем із пошуком конкретних лотів. Спеціалізована компанія MOTORMART пропонує купити Honda у США навіть за обмеженого бюджету, оформлюючи всю необхідну документацію відповідно до чинних норм України.

Чому варто придбати автомобіль Honda саме в США

Такі авто, пригнані із США, насправді приваблюють багатьох, єдине, що зупиняє окремих автовласників — це високі розцінки. Альтернативним рішенням може стати можливість купити Honda на аукціоні у Штатах. У результаті можна отримати безліч переваг:

 • Виняткову вигоду. Головною перевагою автомобілів Honda із США є економія коштів. Транспортний засіб потрібної моделі з пробігом можна придбати за зниженою ціною, навіть якщо врахувати всі витрати на розмитнення та доставку. Суттєва економія досягається завдяки закону, що діє в Америці, про зменшення розцінок на бувший у використанні транспорт. Як тільки авто виїжджає за межі салону, воно дешевшає приблизно на 20%. Через рік експлуатації ціна знижується ще на 10%, тому бувша у використанні Honda, придбана на аукціоні в США, стає одним із найвигідніших рішень.
 • Широкий вибір. На численних аукціонах у Штатах пропонуються моделі автомобілів Honda бу не тільки ті, що користуються популярністю в Україні, а й недоступні на ринку зовсім. При цьому покупець може бути впевнений, що як внутрішня, так і зовнішня комплектація придбаної машини буде кращою, ніж для аналогічної, призначеної для експорту.
 • Виняткова якість. Той, хто зважився купити Honda в США, стає власником моделі висококласного збірки, експлуатація якої велася виключно на хороших дорогах. Як правило, технічний стан подібного транспорту в рази кращий за аналоги на українському ринку.

Купівля автомобіля Honda на американських аукціонах — основні особливості

Будь-які транспортні засоби із США, і Honda не є винятком, залучають потенційних автовласників доступністю ціни, проте подібне придбання самотужки — захід досить складний через необхідність вирішувати цілий перелік питань. Це ставки, відстеження цін на лот та підготовка відповідних документів, розмитнення, доставка та ін. Компанія MOTORMART пропонує придбати вподобаний автомобіль хонда бу з аукціону США з мінімальними витратами часу та сил. Всі турботи з оформлення менеджери беруть на себе, надаючи необхідні умови для того, щоб будь-який бажаючий міг придбати в особисте користування ту модель, яка відповідає його перевагам та не виходить за межі запланованого бюджету. Навіть якщо врахувати витрати на супутні послуги, покупка Honda в Америці — придбання вигідне. Такі автомобілі оперативно поставляються в міста по Україні: Харків, Запоріжжя, Дніпро та ін. Також у нас можна придбати авто з Америки вже в наявності в Україні у нас на складі

Чому варто звернутися за допомогою до фахівців

Вигоди покупки автомобіля Honda в Америці з популярних аукціонів очевидні, однак тільки фахівці, які працюють в даному напрямку діяльності протягом тривалого терміну, знають всі підводні камені та враховують їх, виступаючи посередником між безпосереднім продавцем та замовником транспортного засобу. Вони, своєю чергою, гарантують:

 • оригінальний пробіг;
 • чудовий стан автомобіля, який точно не буде битим або потопленим;
 • відсутність ремонтних дефектів на кузові;
 • справність роботи двигуна та трансмісії.

Крім цього, підібрати для себе автомобіль Honda можна не тільки бувший у використанні, але і після страхового випадку. Йдеться про продаж транспортного засобу, який отримав незначні ушкодження після ДТП. Як би там не було, фахівці компанії MOTORMART в обов'язковому порядку враховують усі побажання замовника послуги, після чого відповідально обирають найкращі з відповідних пропозицій, перевіряють технічний стан та історію експлуатації автомобіля Honda за відповідними базами. Вони ж:

 • організовують швидке контейнерне транспортування;
 • оформлюють супровідну документацію для прискорення роботи митних брокерів;
 • забезпечують повну юридичну підтримку під ключ;
 • максимально оперативно вирішують будь-які ситуації, навіть найнестандартніші.

Від чого залежать розцінки на бувші у використанні автомобілі Хонда із США

Остаточна вартість автомобіля Honda із США розраховується з фіксованої ціни, встановленої власником, а також усіх зборів та податків по США, далі до оплати підключається транспортування та оплата мит, оформлення утильзбору та ін. У разі, придбання автомобіля Honda на таких умовах виявляється більш вигідним, ніж придбання аналогічного транспортного засобу в Україні без будь-яких супровідних послуг. Таке рішення стає багатьом чудовим варіантом та можливістю підкреслити власний смак і статус, або просто стати власником кращого автомобіля, здатного служити протягом тривалого часу.