location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 3091 авто як для себе!

Hyundai

Багато українців намагаються купувати автомобілі іменитих марок, зокрема Hyundai. Машини південнокорейського виробника успішно конкурують із авто інших іменитих гігантів, а все завдяки тому, що вони на весь світ славляться оригінальним дизайном, чудовими технічними та експлуатаційними характеристиками. До того ж автолюбителів вражає модельний ряд Хюндай, який складається із 17 серій легкових автомобілів, 13 лінійок позашляховиків та мінівенів, а також 9 серій комерційних авто. Але найбільш поширеними на світовому ринку все ж таки вважаються седани, кросовери та хетчбеки південнокорейського автопрому.

Вигоди купівлі бувший у використанні авто з США

Інженери Hyundai фанатично підходять до складання транспортних засобів, тому автомобілі концерну користуються високою популярністю на різних світових ринках — багато українців вирішують купувати Hyundai б/у в Америці. У США часто влаштовують аукціони, на яких продають машини з цінником, що приємно дивує своєю демократичністю.

Якщо ви вирішите купити б у Хундай, то зможете добре заощадити, не втративши при цьому в якості. Уся справа в тому, що в Америці автомобілі їздять дорогами з чудовим асфальтованим покриттям, а заправляються виключно якісним паливом. Це забезпечує значно менший знос у порівнянні з машинами, купленими на території СНД. Завдяки цьому південнокорейські седани та кросовери Hyundai з Америки навіть із пробігом часто не поступаються за параметрами новим машинам.

Окрім того, на аукціонах можна придбати авто після невеликих ДТП. Наявність подряпин та зовнішніх дефектів кузова ніяк не впливає на функціональне наповнення седанів та кросоверів, при цьому їх вартість суттєво нижча за ринкову.

Де можна придбати автомобілі з США

Якщо ви хочете купити авто з Америки в Україні, можете скористатися послугами компанії MOTORMART. За багаторічну історію роботи ми зарекомендували себе як надійний партнер, постачальник та перевізник машин на замовлення з Америки. Ми надаємо комплексні послуги супроводу угод, починаючи з етапу викупу авто на аукціонах, закінчуючи розмитненням на території України.

У нашому штаті є власні фахівці, які проживають в Америці та ідеально знають англійську мову, завдяки цьому ми ретельно та легко перевіряємо історії машин, а також на місці оцінюємо справжній стан технічної та естетичної частини. Це практично до нуля зводить ризик покупки автомобіля «з підводним камінням», забезпечуючи високий рівень задоволеності покупців з України.

Наша компанія пропонує клієнтам найбільш вигідні умови пригону бувших у використанні машин Хюндай із США:

  • застосування гнучкої цінової політики, а також спецумови транспортно-експедиційних, митних та брокерських послуг дозволяє встановлювати найбільш демократичні ціни на послуги;
  • ми пропонуємо різні способи оплати, а для постійних клієнтів є приємні знижки;
  • у каталозі представлений широкий асортимент моделей південнокорейських авто, що полегшує вибір для замовників;
  • ми цінуємо час клієнтів та розробили грамотну систему логістики, тому здійснюємо пригін автомобілів у найкоротші терміни, а для додаткової зручності наша команда організувала оперативну доставку машин різними містами України (Харків, Запоріжжя, Дніпро та ін.).

Модельний ряд автомобілів Hyundai, що приганяються

Компанія MOTORMART пропонує купити Hyundai б/у наступних моделей:

  • Elantra. Дані седани мають стабільно високий попит та неодноразово визнавалися одними з найкращих у своїй категорії. Вартість купівлі та пригону машин віком до 3-5 років та пробігом 100 тис. км знаходиться на рівні 10-12 тис. дол.
  • Sonata. Середньорозмірні авто з якісною «начинкою» і високим рівнем комфорту, які добре адаптовані під їзду по поганим дорожнім покриттям, мають непогану паливну економічність. На аукціонах у США часто зустрічаються злегка «биті» автомобілі, що мають геометрію кузова та подушки безпеки, що збереглися.
  • Tucson. Недорогі кросовери, які є максимально комфортними у тривалих поїздках. Завдяки високоякісному оснащенню та технічним можливостям навіть старі автомобілі цієї моделі викликають інтерес серед українських автолюбителів.

Модельний ряд автомобілів південнокорейської марки, які ми приганяємо з Америки, постійно оновлюється, тим більше, що наша команда допомагає викуповувати та транспортувати Hyundai із США на замовлення практично без обмежень. Якщо ви хочете купити Хюндай з Америки, зв'яжіться з менеджерами MOTORMART у будь-який зручний спосіб. При необхідності ми готові проконсультувати вас із питань та надати допомогу з вибором відповідної моделі південнокорейської машини.