location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 3091 авто як для себе!

Jaguar

Jaguar — преміальні автомобілі всесвітньо відомого транснаціонального автоконцерну Jaguar Land Rover зі штаб-квартирою у містечку Ковентрі, яке у 2008 році стало частиною підприємства Tata Motors (Індія). Багато хто мріє купити авто «Ягуар», адже це комфортабельні, стильні та надійні машини, які дозволяють по-справжньому відчути, що таке швидкість і міць.

Історія розвитку автоконцерну

Британську фірму Jaguar заснували у 1922 р. — тоді вона мала назву Swallow Sidecar та займалася виробництвом мотоциклетних колясок. Після закінчення війни найменування підприємства змінили на «Jaguar», щоб уникнути неприємної абревіатури SS. У середині 1960-х років завод об'єднався з найбільшим на той момент підприємством British Motor, а через кілька років до них приєдналася компанія Leyland Motor — в результаті компанію знову перейменували на British Leyland. У 1970-х рр. концерн було повністю націоналізовано.

Незважаючи на об'єднання, "Ягуар" був відокремленим підприємством, яке в результаті було виставлено на біржі Лондона навесні 1984 р., і до 1990 р. акції компанії торгувалися з прив'язкою до індексу FTSE100, після чого її перекупив американський автоконцерн Ford. З середини 1980-х років автомобілі цього бренду створювалися на базі інженерного майданчика Jaguar Land Rover, підприємства Уттлі (Ковентрі) та Гейдон (Уорікшир). Збирання здійснюється на бірмінгемському підприємстві Castle Bromwich та заводі Соліхалла. У 2014-15 pp. Уорікський університет відкрив спеціалізований RD центр, де розробляються передові технології створення автомобілів, де працює більше інженерів.

Jaguar є популярними серед британської «еліти» автомобілями, адже ними незмінно їздять Прем'єр-міністри Великобританії, королева Єлизавета II та інші члени королівської родини. Загалом модельний ряд «Ягуар» містить машини декількох модифікацій: 19 моделей представницьких і 11 компактних седанів, 11 спорткарів і 12 гоночних авто, 3 кросовери та 17 концепт-карів, які випускалися в різні роки.

Вигоди купівлі б/в Ягуар

Авто британського бренду мають особливу популярність на ринку Північної Америки, тому багато людей мріють купити Jaguar б/в у США. Це пояснюється тим, що на тутешніх торгах можна нерідко зустріти вживані машини за дуже заниженими цінами. До того ж, на аукціонах можуть продавати авто з невеликими зовнішніми дефектами кузовних деталей після легкої аварії, які не погіршують рівень комфортабельності та технічного стану транспортного засобу. Бездоганна якість уживаних машин Jaguar забезпечується завдяки поїздкам дорогами з хорошим асфальтованим покриттям, регулярному технічному обслуговуванню, заправці першокласним пальним.

Якщо ви прийняли рішення купити б/в Ягуар в Україні, запрошуємо скористатися допомогою компанії MOTORMART. Ми маємо великий досвід доставки вживаних авто з Америки, тому пропонуємо клієнтам максимально приємні та вигідні умови співпраці:

  • У нашому штаті є власні фахівці, які проживають на території США, ідеально володіють англійською мовою та знають усі нюанси викупу машин на місцевих торгах. Завдяки цьому ми надаємо комплексну послугу, супроводжуючи замовників на всіх етапах: від пошуку необхідного автомобіля Jaguar зі США, перевірки його історії та технічного стану та викупу до перевезення, розмитнення та доставки територією України.
  • Наш каталог надає величезний вибір авто в наявності, що дозволяє швидко купити машину з асортименту, але ми також пропонуємо придбати машини на замовлення на американських аукціонах, де вибір буде ще більше.
  • Лояльна цінова політика, особливі умови послуг брокера, митників та страхових агентів дають нам можливість пропонувати клієнтам найвигідніший рівень цін. Якщо ви вирішите замовити авто з Америки, вартість перевезення буде розраховуватися індивідуально, з урахуванням моделі, комплектації, поточного стану та віку машини.
  • MOTORMART використовує різні варіанти оплати, при цьому здійснює швидку доставку авто в будь-які міста по Україні (Харків, Запоріжжя, Дніпро та ін.).

Щоб автомобіль Jaguar купити за вигідною ціною, зв'яжіться з менеджерами MOTORMART будь-яким зручним способом, які також готові надати допомогу з вибором підходящої моделі вживаної машини.