location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 3091 авто як для себе!

Kia

Південнокорейський автомобільний виробник Kia («Кіа») випускає надійні та комфортні седани, кросовери, хетчбеки та універсали. Такі моделі як Ceed, Sportage, Sorento, Rio, K5 популярні не тільки в Україні, а й в інших державах світу. Стати власником авто південнокорейської марки в нашій країні можна через офіційного дилера в салоні (дорогий варіант) або на "вторинці" (складно знайти машини з хорошим співвідношенням "ціна-якість").

Є більш вигідний варіант, який полягає у викупі Кіа б/в у США з подальшою доставкою в Україну. Здійснити його можна за партнерством нашої компанії MOTORMART. Ми є офіційним імпортером «Кіа» зі США, пропонуємо клієнтам найкращі умови співпраці на ринку. Компанія веде діяльність повністю легально, дотримується американських та українських законів.

Як купити авто Kia б/в з Америки через MOTORMART

Є машини на замовлення зі США, які потрібно спочатку викупити на аукціоні. Клієнт дивиться каталог та робить вибір лоту серед широкого асортименту, уточнює комплектність, ціну, питання з документами. Здійснюється оплата у розмірі 100% вартості викупу, після чого наші менеджери починають вирішувати організаційні питання.

Є варіант «Кіа» зі США в наявності в Україні. Машини вже завезені до нашої країни, розмитнені та представлені на майданчиках у Харкові, Запоріжжі, Дніпрі. Цей варіант дозволить стати власником південнокорейської марки набагато швидше, тому що не потрібно чекати на кілька місяців доставки автомобіля. Вибір схеми співробітництва залежить від ваших потреб і бюджету.

Як здійснюється доставка Kia зі США в Україну

Застосовуються лише легальні схеми, за яких ми витрачаємо мінімум часу та коштів. З моменту, коли машину викупили на аукціоні у США, до її переправлення через океан проходить максимум 25-35 днів. Менеджери компанії підбирають оптимальну схему логістики з урахуванням місцезнаходження лота в Америці. У порту відбувається завантаження транспортного засобу в герметичний контейнер. Процес фіксується на фото, щоб уникнути непорозумінь.

Після цього «Кіа» б/в зі США переправляється через океан, а ви можете стежити за місцем розташування лота в режимі онлайн в інтернеті. У порту міста Одеса відбувається розвантаження контейнера (у присутності представників MOTORMART), митне оформлення вантажу. Після вирішення всіх проблем з документами, транспортний засіб направляється клієнту до будь-якого міста України або до техцентру для діагностики та відновлення.

Чому купити авто Kia б/в з Америки через MOTORMART вигідно

Ми до автоматизму налагодили схему викупу й доставки легкового та іншого транспорту в Україні, що дозволяє нашим клієнтам отримувати такі переваги:

  • Широкий асортимент каталогу, в якому присутні «Кіа» б/в зі США різних марок , у різному стані та комплектації. Вартість авто буде на 30-40% дешевшою, ніж на вторинному ринку України (з урахуванням усіх витрат та митного оформлення), крім того, американські автомобілісти експлуатують транспорт ідеальними дорогами, застосовують оригінальні «витратники», що значно продовжує ресурс.
  • Ми працюємо лише з офіційними американськими аукціонами, перевіряємо кожен лот за VIN-кодом у CARFAX.
  • Наша компанія не продає «утоплених», напівлегальних та інших моделей «Кіа» б/в зі США з проблемами. Ми працюємо офіційно, дотримуємося законодавства, ніколи не обманюємо своїх клієнтів, оскільки цінуємо свою репутацію.
  • Продаж б/в «Кіа» здійснюється на індивідуальних умовах, під час співпраці враховуються вимоги замовника та його фінансові можливості.
  • Здійснюється доставка в різні міста по Україні: ✓Харків, Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Київ та інші.
  • На силовий агрегат та автоматичну коробку передач (АКПП) ми надаємо гарантію протягом 100 днів (для автомобілів з будь-яким пробігом).
  • У нас можна купити «Кіа» б/в з найнижчими експедиційними та митними розцінками в країні, що дозволяє економити ваші гроші.

Дуже важливо! Якщо ви хочете купити «Кіа» б/в зі США під подальше відновлення, фахівці MOTORMART проведуть її сертифікацію, внесуть до бази ДАІ МВС, щоб уникнути проблем під час експлуатації. Є можливість професійної діагностики та ремонту за вигідними розцінками у перевірених СТО.

Якщо ви хочете купити «Кіа» у Харкові чи будь-якому іншому місті нашої країни, звертайтеся до фахівців компанії MOTORMART за телефонами, через месенджери, онлайн-форму на офіційному сайті. Менеджер надасть інформаційну допомогу, допоможе обрати модель транспортного засобу з урахуванням вашого бюджету та особистих потреб. Після уточнення всіх нюансів буде підписано договір про співпрацю. Максимум через 2-3 місяці ви здійсните свою мрію — станете власником Kia зі США з гарною вигодою. Сотні задоволених автомобілістів уже переконалися у перевагах співпраці з нами, тепер ваша черга!