location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 708 авто як для себе!

Land rover

Українці вважають за краще вибирати автомобілі відомих світових марок, тому досить високим попитом у нашій країні користуються машини б/в Land Rover. Цей британський автовиробник випускає якісні, надійні та довговічні автомобілі преміального класу, завдяки чому навіть вживані машини не поступаються за характеристиками новим моделям.

Історія розвитку, модельна лінійка Ленд Ровер

Компанію Land Rover заснували в 1948 р. у Великій Британії, у 2008 р. фірма стала належати індійському концерну Tata Motors, водночас вона є підрозділом Jaguar Land Rover Automotive PLC. Першу машину цього бренду на основі американського прототипу Willys створили Моріс та Спенсер Вілкс, які були головним дизайнером та виконавчим директором англійської фірми. З конвеєра зійшло 25 автомобілів, модель яких була презентована на автовиставці Амстердама восени 1948 р.

Автомобіль досить швидко розкупили європейські олігархи, що дало змогу братам Вілкс здобути гарний прибуток та вдосконалити виробництво. Так, в 1950-х роках розпочався випуск машин із можливістю перемикання між повним та заднім приводом. Водночас автомобілі виготовлялися в різних варіантах кузова з різною довжиною колісних баз. У той період купити Ленд Ровер вирішили представники військової галузі, власники фермерських господарств, рятувальники та працівники ремонтних служб, адже машини дали змогу виконувати різні важкі роботи. До кінця 1950-х років із конвеєра виробника зійшло понад 250 тисяч машин.

Купівля вживаних Ленд Ровер у США

За час свого існування каталог британського заводу займався випуском 8 лінійок машин, які були представлені седанами та позашляховиками. На сьогодні обсяги виробництва Land Rover щорічно становлять приблизно 300 тисяч машин, які поширені у всьому світі.

Особливою популярністю користується британський транспорт на американському ринку. Цим обумовлюється той факт, що на місцевих аукціонах можна часто зустріти Ленд Ровер б/в, причому в досить гарному технічному стані. Власники виставляють автомобілі в продаж на торгах навіть після невеликих ДТП чи стихійних лих. Звісно, кузов таких машин зазвичай має деякі пошкодження (часто несуттєві), але внутрішня начинка в більшості випадків залишається неушкодженою. Завдяки цьому в багатьох людей є можливість вигідно купити Land Rover б/в.

Особливості замовлення Ленд Ровер в Україні

Якщо вам хочеться придбати Land Rover з Америки в Україні, сміливо звертайтесь до компанії MOTORMART. Ми вже багато років займаємося викупом і перевезенням автомобілів зі США, тому є надійним партнером і постачальником. У нашому штаті є власні фахівці, які проживають в Америці, завдяки чому ми надаємо комплексні послуги, починаючи від пошуку та викупу машина на торгах, закінчуючи доставкою машин зі США та розмитненням на території України.

Наша команда пропонує вигідні умови співпраці:

  • в асортименті представлений величезний вибір моделей британських авто Ленд Ровер зі США;
  • чесний підхід до роботи з клієнтами, застосування лояльної політики ціноутворення, налагоджені транспортно-експедиційні, митні та брокерські послуги дають змогу встановлювати привабливі ціни на послуги;
  • оплата в різний спосіб для зручності замовників, хороші знижки постійним клієнтам;
  • грамотна система логістики дала змогу максимально оперативно здійснювати пригін уживаних авто Land Rover та доставку в будь-які міста України (Харків, Запоріжжя, Дніпро тощо).

Оформити замовлення, уточнити вартість пригону Ленд Ровера та отримати іншу кваліфіковану допомогу ви можете, зв’язавшись із менеджерами MOTORMART за телефоном.