location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 708 авто як для себе!

Lexus

Lexus є всесвітньо відомою маркою автомобілів представницького класу, які виробляються на заводах японського концерну Toyota. Завдяки запатентованим технологіям виробництва, використанню високоякісних деталей, надійності та довговічності, машини цього бренду мають високий попит майже в сотні країн у всьому світу. В Україні можливість купити Lexus з’явилася лише на початку 2000-х років, і за цей час кількість шанувальників торгової марки постійно зростає.

Історія розвитку автоконцерну

На початку 1980-х років Ейдзі Тойода, який є главою Toyota, висловив бажання випустити найкращу у світі машину. За його ініціативою було розроблено проєкт, що має кодову назву F-1 (Flagship One), на основі якого було створено автомобіль Lexus LS-400. Саме ця модель стала першою в каталозі іменитого бренду — з неї почалася історія Лексус. Насамперед перед інженерами і дизайнерами F1 стояло завдання удосконалити новий двигун V8.

Для поширення LS-400 на американському ринку в середині 1980-х японські  інженери проєкту F-1 зняли окремий будинок у Каліфорнії, щоби прожити в оточенні представників місцевої еліти для вивчення їхніх уподобань та смаку. Тоді ж команда фахівців вигадала нову назву окремого бренду. Спочатку марка авто називалася Alexis, але щоб уникнути асоціацій з Алексіс Керрінгтон (персонаж популярного серіалу того часу — «Династія»), назва була змінена на Lexus — об’єднання слів luxury (перекладається як «розкіш») + elegance (елегантність).

Проєкт F-1 завершився в 1989 р. На той момент дизайнери, інженери та технічні фахівці зуміли розробити понад 400 прототипів автомобілів, і в результаті з конвеєра японського заводу зійшла модель LS-400. Машина мала унікальний дизайн, спеціально розроблений 4-літровий 8-циліндровий бензиновий мотор і задній привід. На думку експертів журналу Car&Driver, дане авто увійшло до ТОП-10 найкращих у 1990 році. Машина почала активно продаватися в США, Канаді, Британії.

Упродовж наступних років бренд Lexus безперервно вдосконалював технології виробництва та розширював модельний ряд. У 1991 р. виробник продав найбільшу кількість представницьких машин на північноамериканському ринку — понад 71 тисячу екземплярів, а наступного року — майже 93 тисячі авто. Найближчим десятиліттям на ринку були представлені перші середньорозмірні та компактні спортивні седани, позашляховики та міські кросовери бренду.

На початку 2000-х у світ вийшли преміальні кросовери з гібридною силовою установкою RX–400h — у них бензиновий мотор був доповнений електричним агрегатом із містким високовольтним акумулятором. Прототипи цієї енергоефективної силової установки використовуються під час комплектації машин і в наші дні. А наприкінці 2010-х на ринку з’явився безпілотний концепт-кар LF-30 Electrified. Усього каталог виробника пропонує 9 лінійок та 25 моделей автомобілів із різним типом кузова та конфігурацією.

Чому вигідно купувати Лексус в Америці

Як і замислювалося виробником, авто Lexus має найбільш високий попит серед мешканців Америки. З огляду на цю тенденцію, також збільшилася кількість людей, які хочуть купити Лексус б/в, що цілком зрозуміло. Практично у всіх штатах спостерігаються хороші асфальтовані автомобільні дороги, а в заправках зазвичай продають високоякісне пальне. Усе це гарантує мінімальне зношування Lexus б/в, навіть у разі постійних багатокілометрових поїздках.

Також у США поширеним явищем є страхування машин, тому під час стихійних лих чи невеликих аварій власники здобують компенсаційні виплати та купують нові автомобілі, а старі здають для продажу на аукціоні за суттєво заниженою вартістю. Причому є висока можливість купити Лексус зі США з невеликими зовнішніми пошкодженнями без порушення комфортності та технічної функціональності машин.

Де можна замовити Лексус з Америки

Якщо ви маєте мрію придбати преміальний автомобіль, можете скористатися кваліфікованою допомогою MOTORMART. Наша компанія вже багато років займається викупом та перевезенням японських машин Лексус зі США. Ми надаємо комплексні послуги, допомагаючи з пошуком, вибором, оцінкою технічного стану, викупом, транспортуванням та розмитненням седанів, кросоверів та позашляховиків Lexus.

MOTORMART пропонує клієнтам максимально вигідну та приємну співпрацю:

  • Гарантії якості. У нашому робочому штаті є власні співробітники, які проживають в Америці, які в ідеалі знають англійську мову та усі нюанси викупу авто на торгах. Ми максимально уважно перевіряємо історію кожної машини, оцінюємо реальний зовнішній та функціональний стан авто.
  • Великий асортимент. У нашому каталозі представлений великий вибір машин Лексус, які доступні до покупки з наявності. Також ми допомагаємо з придбанням японських автомобілів зі США на замовлення — у такому разі асортимент обмежується виключно вибором вживаних машин на північноамериканському ринку.
  • Доступна вартість, зручність оплати. Завдяки налагодженим зв’язкам із транспортно-експедиційними та митно-брокерськими організаціями, чесному підходу до роботи з клієнтами, а також гнучкій ціновій політиці ми встановлюємо найбільш демократичні ціни на Лексуси з Америки. Також наша компанія пропонує кілька варіантів оплати, приємні знижки для постійних замовників.
  • Оперативність. MOTORMART поважає час клієнтів та безперервно покращує схему логістики, завдяки чому пошук, оцінка, викуп та доставка машин зі США в Україну здійснюється в максимально стислий термін.
  • Зручність перевезення. Щоби забезпечити замовникам зручність співпраці, наші спеціалісти здійснюють швидку доставку пригнаних японських автомобілів у різні міста України (Харків, Запоріжжя, Дніпро тощо).

Для оформлення замовлення на викуп та перевезення вживаного Лексуса з Америки зателефонуйте нашим менеджерам, які за необхідності допоможуть вибрати відповідну машину японського бренду та проконсультувати з інших питань.