location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 708 авто як для себе!

Linkoln

Автомобільний концерн Ford відомий добротністю та винятковим зовнішнім виглядом випущених ним авто. Одним із напрямків даної торгової марки є Lincoln. Транспортні засоби цього типу користуються підвищеним попитом із початку виробництва. До цього дня Лінкольн можна сміливо назвати зразком стилю та комфорту. Саме тому багато хто сьогодні звертається до спеціалізованої компанії MOTORMART для того, щоб придбати таке авто на американському аукціоні.

Подібне придбання — справжня удача, тому що на таких майданчиках завжди можна купити Лінкольн із США та будь-який інший бувший у використанні автомобіль у відмінному стані та за прийнятною ціною, навіть з урахуванням подальшого транспортування в Україну. Починаючи з повоєнного часу та закінчуючи сьогоднішнім днем ​​компанія випускає найнадійніші та найякісніші авто в різних серіях. Щороку кілька нових моделей сходить із конвеєра виробника, у результаті споживач отримує виключно якісний ремонтопридатний автомобіль.

Як придбати Лінкольн в Америці з аукціону

Компанія MOTORMART організує оперативну доставку до міст по Україні: Харків, Запоріжжя, Дніпро. Замовник послуги отримує:

  • кваліфіковану допомогу у виборі транспортного засобу, у тому числі за базою, де зазначено кількість власників, якість обслуговування та участь у ДТП;
  • можливість придбати машину із закритого аукціону;
  • повний та прозорий звіт всіх витрат, пов'язаних із придбанням та доставкою до Харкова, Дніпра або Запоріжжя.

Переміщення машини можна супроводжувати фотозвітом. Усі автомобілі Лінкольн США продають з аукціону, менеджери MOTORMART беруть на себе відповідальність за цілісність ТЗ в процесі транспортування.

Головні переваги замовлення автомобілів Lincoln із США

Кожен, хто збирається купити Лінкольн бу в США, співпрацюючи з компанією MOTORMART, може бути впевнений, що машина буде експлуатуватися надалі протягом тривалого періоду та без будь-яких нарікань. Це можливо завдяки тому, що представники MOTORMART завжди враховують реальні побажання потенційних власників. Враховуючи те, що сучасні моделі Лінкольн створюються відповідно до вимог сучасних стандартів, вони ідеально підійдуть для будь-яких поїздок. Різноманітність модельного ряду, що постійно піддається оновленням, удосконалюється на постійній основі, через що більшість потенційних покупців і надалі співпрацює з компанією, рекомендуючи її своїм знайомим, у результаті авто із США в Запоріжжя вирушають регулярно.

На американських аукціонах можна купити авто лінкольн у серіях Aviator, Continental, MKS, MKT, MKX, MKZ, Nautilus, Navigator. Найчастіше зустрічаються ті моделі, які випускалися в період із 2015 до 2020 року. Покупець набуває чимало переваг, до яких належить можливість вибрати двигун залежно від класу авто, наявність гібридної силової установки, укомплектованої коробкою-автомат, комфортабельний шкіряний салон, із підігрівом сидінь та круїз-контролем, автоматичний клімат-контроль, підігрів та електричне регулювання дзеркала заднього виду, а також скла, включаючи лобове.

Панель приладів обладнується бортовим комп'ютером та стереосистемою в сучасному виконанні.

Залежно від того, яку комплектацію в результаті вибере потенційний замовник, кількість сидінь у салоні варіюватиметься для седана та позашляховика. Для перших стандартом йде 4 посадкових місця, позашляховики ж оснащуються 5-6 сидіннями.

Чому співпрацювати з компанією вигідніше, ніж купувати Лінкольн на аукціоні в США самостійно

Для того щоб линкольн купити бу на аналогічних умовах своїми силами, потрібно бути громадянином США або мати на це спеціальний дозвіл. В іншому випадку участь в аукціоні заборонена. У той же час звернення до спеціалізованої компанії MOTORMART, головна спеціалізація якої — продаж бу авто Лінкольн, дозволяє придбати автомобіль приблизно на 40% нижче, ніж у середньому по країні. Таким чином, можна заощадити чималі кошти та стати власником ексклюзивного авто.