location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 3091 авто як для себе!

Mazda

Mazda є іменитою японською корпорацією, яка має багату столітню історію. Компанію заснували в 1920 році, спочатку підприємство випускало мотоцикли, трицикли (триколісні вантажівки) та машинобудівне обладнання. Наприкінці 1950-х років було прийнято рішення розпочати випуск автомобілів, перший з яких зійшов із конвеєра у 1960 році. За наступні 60 років інженери японського підприємства успішно спроектували та випустили кілька лінійок автомобілів у кузові седан, кросовер, спорткар, пікап та родстер.

Купівля старих машин із США

Японська компанія випускає дійсно якісний легковий автотранспорт, який користується високим попитом у різних куточках світу. У 2015 р. підприємство увійшло до ТОП-15 лідерів світового виробництва легкових автомобілів. Найбільш високою популярністю машини цієї марки користуються у себе на батьківщині, а також в Америці. Багато автолюбителів мріють пригнати вживану Mazda із США, і цьому є низка логічних пояснень.

Сполучені Штати можуть похвалитися бездоганною якістю автомобільних доріг по всій країні, до того ж на заправках зазвичай продають першокласне паливо, на відміну від країн СНД, де бензин часто має різні присадки. Завдяки цим моментам японські машини зазнають мінімального зношування навіть при тривалих поїздках на тисячі кілометрів.

До того ж в Америці більш поширена страховка автотранспорту, через що навіть після легких ДТП або стихійних лих власники отримують компенсацію та вирішують купити нову машину, а Mazda продають на аукціонах за суттєво заниженими цінами. Причому нерідко на торгах зустрічаються авто з мінімальними ушкодженнями кузова чи іншими незначними дефектами, які не впливають на внутрішню функціональність. Це дозволяє викупляти та перевозити Мазда з Америки за максимально привабливими цінами без втрати якості.

Як можна купити Mazda з Америки

Якщо ви вирішили купити Mazda б/у в Україні, сміливо звертайтесь за допомогою до компанії MOTORMART. Ми вже багато років займаємося викупом та замовленням бу авто з США японської марки через океан, що дозволило напрацювати широку базу задоволених клієнтів. Ми надаємо комплексні послуги супроводу угод купівлі-продажу, допомагаючи з пошуком, оцінкою технічного стану, викупом та транспортуванням седанів та кросоверів Mazda із США, а також розмитненням та доставкою до будь-якого українського міста.

Наша компанія надає необхідні гарантії, пропонує повністю прозорі угоди, перевірку технічного та естетичного стану машин. Для цього ми найняли у власний штат фахівців, які проживають в Америці, ідеально знають англійську мову, ознайомлені з тонкощами та нюансами купівлі б/в авто Мазда. Наші співробітники ретельно перевіряють історію кожного автомобіля, оцінюють реальний стан седанів та кросоверів японської марки, що практично виключає ризик покупки «проблемних» машин.

Рішення купити в Україні авто з Америки в компанії MOTORMART надає наступні переваги:

  • Наш каталог надає широкий асортимент моделей японських седанів та кросоверів, які є в наявності. До того ж ви можете купити Мазду бу на замовлення будь-яких моделей, вибір яких обмежується виключно пропозиціями на американському ринку.
  • Завдяки особливим умовам транспортно-експедиційних, митно-брокерських послуг супроводу, чесному підходу до роботи з клієнтами, а також гнучкій політиці ціноутворення ми встановлюємо найприйнятніший рівень цін на викуп та транспортування автомобілів Mazda.
  • MOTORMART пропонує кілька способів оплати, а для постійних клієнтів ми маємо приємні знижки.
  • Наша команда дорожить своїм часом та поважає час замовників, до того ж ми намагаємось постійно оптимізувати систему логістики. Завдяки цьому ви можете купити авто Мазда з транспортуванням в максимально стислі терміни.
  • Щоб забезпечити додаткову зручність для клієнтів, при необхідності ми здійснюємо швидку доставку бувших у використанні японських у різні міста по Україні (Харків, Запоріжжя, Дніпро та ін.).

Вартість викупу та транспортування Mazda з США розраховується в індивідуальному порядку та залежить від кількох факторів: рік виробництва, поточний технічний та естетичний стан, модель та комплектація машини.

Для оформлення замовлення на викуп та перевезення Mazda з Америки, зв'яжіться з менеджерами MOTORMART у будь-який зручний спосіб. При необхідності ми надаємо професійну допомогу у виборі відповідної моделі японського авто, з урахуванням вимог та побажань замовників, а також консультуємо з багатьох інших питань.