location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 3091 авто як для себе!

Nissan

Японський виробник Nissan («Нісан») випускає широкий асортимент автомобілів різних типів — компактні седани та хетчбеки, місткі універсали та кросовери, потужні позашляховики. Вибір моделей у бренду просто величезний. Багато автомобілістів в Україні запитують, як стати власником такого транспортного засобу і не переплачувати офіційному дилеру?

Можна спробувати знайти Нісан б/в на «вторинці» в нашій країні, але дуже складно підібрати машину, яка матиме оптимальне співвідношення «вартість-якість». На ринку вживаних авто найчастіше представлені «убиті» Nissan б/в, вартість ремонту яких становитиме мінімум 30% від суми початкових витрат, що в результаті призведе до збільшення витрат. Кращим вибором для українських автомобілістів буде купити Nissan б/в з Америки через перевіреного партнера MOTORMART. Наша компанія вже понад 5 років займається викупом транспорту в США з подальшою переправкою через океан замовнику. Ми є офіційним імпортером автомобілів, працюємо у правовому полі Америки та України.

Як купити Nissan зі США через нашу компанію MOTORMART

Існує два варіанти придбання «Ніссан» б/в з Америки, вибір якого залежить від ваших потреб і завдань. Розглянемо кожен із них докладно.

Варіанти покупки «Нісан» з Америки

 • Авто в наявності в Україні. У цьому випадку легковий транспорт вже знаходиться на майданчиках MOTORMART у Харкові, Запоріжжі та Дніпрі. Наша компанія вже здійснила викуп лоту, переправила автомобіль через океан, здійснила митне оформлення, діагностику та відновлення (за потреби). При цьому варіанті вам немає потреби чекати на доставку машини зі США кілька місяців — заплатили гроші і можете відразу її експлуатувати.
 • «Нісан» б/в з доставкою безпосередньо з Америки. Через каталог ви вибираєте лот, зв'язуєтеся з нашими менеджерами, які уточнюють комплектацію, ціну та інші моменти. Після цього потрібна оплата вартості викупу лоту на американському аукціоні. Ви перераховуєте гроші, наші менеджери купують «Нісан» у США, після чого готують його до відправки до нашої країни. Ціну на автомобіль встановлює власник.

Схема доставки «Нісан» б/в зі США в Україну

Після викуповування лоту на американському аукціоні, машина сушею прямує до найближчого порту, з яким співпрацює MOTORMART. Подальша схема:

 • Виконується завантаження в герметичний контейнер для відправки через океан. Наші представники фотографують процес, щоб уникнути неприємностей з клієнтом.
 • Лот перетинає океан, при цьому авто в дорозі з Америки можна відстежувати за допомогою трекінгу через інтернет.
 • У порту Одеси відбувається приймання вантажу нашими представниками, здійснюється митне оформлення з подальшою доставкою замовлення клієнту (за потреби).
 • Є можливість відправити машину до перевіреного сервісу, фахівці якого виконають недорого діагностику, ремонт і відновлення (якщо авто після ДТП).

Важливий момент! Розцінки на експедирування та митне оформлення у MOTORMART найнижчі на території України, що знижує для наших клієнтів кінцеву вартість легкового транспорту, робить співпрацю з компанією максимально привабливою!

Чому партнерам купити Нісан б/в вигідно саме в нашій компанії

 • Каталог MOTORMART містить широкий асортимент автомобілів японського виробника, ціна яких нижча, ніж на вторинному ринку України приблизно на 30-40%. Крім цього «Нісан» експлуатуються в США по чудових дорогах, власники заливають якісне пальне, встановлюють тільки оригінальні «витратники». Це все подовжує ресурс автомобіля, який може прослужити після доставки в Україну ще щонайменше 7-10 років.
 • Ми працюємо чесно й відкрито, ніколи не займаємося обманом клієнтів, оскільки цінуємо чудову репутацію компанії MOTORMART і довіру замовників. З цієї причини у нас ви не купите «утоплений», напівлегальний і тим більш нелегальний «Нісан» зі США.
 • При викупі лоту на американському аукціоні відбувається ретельна перевірка транспортного засобу різними каналами та через VIN-код.
 • Якщо ви вирішили купити «Нісан» у США після аварії для подальшого відновлення, ми в обов'язковому порядку виконаємо сертифікацію транспорту в Україні з подальшим внесенням до бази ДАІ МВС. Це дозволить власнику уникнути проблем із постановкою машини на облік. Крім того наші фахівці допоможуть оперативно вирішити всі проблеми з документами та контролюючими інстанціями.
 • 100% гарантія безпеки. Якщо наша компанія не зможе підібрати для вас «Нісан» б/в зі США у відповідній комплектації, ми зробимо повернення передоплати (якщо вона присутня) в повному обсязі.
 • Ми можемо виконати оперативну адресну доставку лоту зі США до різних міст по Україні: ✓Харків, Запоріжжя, Дніпро.

Якщо ви хочете купити добротний «Нісан» зі США дешевше, ніж на вторинному ринку нашої країни, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, через месенджери, онлайн-форму чи соціальні мережі. Вони допоможуть вибрати авто японського бренду, порекомендують варіант з урахуванням вашого бюджету та особистих потреб, нададуть будь-яку інформаційну та юридичну допомогу. Сотні задоволених партнерів стали власниками легкового транспорту з Америки через MOTORMART, тепер ваша черга!