location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 3091 авто як для себе!

Subaru

Автомобілі японського бренду «Субару» відрізняються спортивним характером, комфортом і чудовими технічними характеристиками. Моделі Outback, Forester, Legacy, Impreza та інші є популярними на світових ринках. Стати власником добротного японського авто можна трьома способами: придбати в автосалоні у дилерів (дорогий варіант), знайти вживану машину на вторинному ринку в Україні (дуже складно) й купити Субару в США з доставкою в нашу країну через компанію MOTORMART.

Ми вже п'ять років є офіційним імпортером, здійснюємо поставки легкового транспорту з американських аукціонів. Через компанію можна купити «Субару» зі США в різному технічному стані, вживану або після аварії (під відновлення), в різній комплектації. Остаточний вибір залежить від вашого бюджету та особистих переваг.

Як купити б/в «Субару» в США в нашій компанії MOTORMART

Якщо ви хочете знайти надійне японське авто зі США, каталог містить безліч варіантів спеціально для вас, в ньому є як машини на замовлення, так і машини з Америки в наявності. Машина «Субару» купується на аукціонах, ціну встановлює безпосередньо власник транспортного засобу. Є лоти, що мають різну вартість і стан — асортимент величезний, тому вивчайте ринок, технічні характеристики, умови доставки та інші моменти.

Менеджер компанії MOTORMART допоможе обрати б/в «Субару» відповідно до ваших уподобань, надасть інформаційну допомогу. Коли ви вже визначилися з моделлю машини, підписується договір про співпрацю, де вказуються обов'язки та відповідальність сторін, непередбачені та інші моменти. Ви вносите повну вартість для викупу Subaru на аукціоні, після чого залишається лише дочекатись на доставку замовлення в Україну.

Як проводиться доставка автомобілів Subaru зі США

З моменту, коли менеджери компанії купили автомобіль б/в «Субару» на аукціоні, до його відправки через океан проходить максимально 20 днів. Це можливо завдяки налагодженій системі логістики на території США. Основні етапи доставки Subaru такі:

 • Транспортування машини автомобільними дорогами до найближчого американського порту, що відповідає певним умовам.
 • Оформлення договору страхування, завантаження авто в металевий герметичний контейнер для переправки в Україну. Процес обов'язково фіксується співробітниками MOTORMART, щоб уникнути непорозумінь.
 • Замовлення прибуває морем зі США до порту міста Одеса. Причому весь його шлях ви можете відстежити трекінгом через інтернет.
 • У порту відбувається розвантаження контейнера та митне оформлення вантажу (з обов'язковою присутністю нашого співробітника).
 • За необхідності автомобіль «Субару» зі США вирушає сушею до власника. Якщо ви купили машину під відновлення, ми можемо відправити її до перевіреного сервісного центру для ремонту — досвідчені механіки та автослюсарі все зроблять професійно й недорого.

У нашій компанії мінімальний розмір зборів і тарифів на доставку та митне оформлення. Пов'язано це з тим, що ми довгі роки працюємо у цій сфері, знаємо всі нюанси, маємо особливі домовленості. Завдяки такому підходу наші клієнти максимально економлять гроші.

Чому купити «Субару» б/в через MOTORMART вигідно

 • Ціна легкового транспорту нижче на 30-40 відсотків, якщо порівнювати із вартістю на вторинному ринку України (з урахуванням розмитнення та додаткових витрат).
 • У нас ви можете купити б/в «Субару» в США та ввести її в країну повністю легально, у нас немає втоплених чи напівлегальних машин — компанія працює чесно й прозоро.
 • Доставка б/в «Субару» зі США здійснюється в різні міста по Україні: ✓Харків, Запоріжжя, Дніпро.
 • Дійсна гарантія на силовий агрегат та АКПП (100 днів). Причому вона оформляється незалежно від пробігу авто.
 • Якщо ви хочете купити б/в «Субару» в США після ДТП під відновлення, фахівці компанії зроблять його сертифікацію, внесуть транспортний засіб до бази ДАІ МВС. У зв'язку з цим жодних проблем під час реєстрації в Україні не виникне.
 • 100% гарантія повернення грошей у разі анулювання угоди. Якщо ми не підберемо для вас потрібний автомобіль, оплату буде повернено в повному обсязі — ризики відсутні.
 • Викуп транспорту відбувається в діючих страхових компаніях, обов'язково звіряється VIN-код у CARFAX, щоб уникнути неприємностей.

Якщо вам потрібен надійний і комфортний автомобіль «Субару», Америка за посередництвом компанії MOTORMART допоможе в найкоротші терміни реалізувати вашу мрію. Зв'яжіться з нашими менеджерами у будь-який зручний спосіб, вони допоможуть обрати машину, проконсультують з технічних характеристик автомобіля, підберуть модель Subaru зі США відповідно до ваших потреб і фінансових можливостей. У перевагах співпраці з професіоналами вже переконалися сотні задоволених власників японської марки, тепер черга за вами!