location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 3091 авто як для себе!

Suzuki

Компанія Suzuki Motor Corporation є одним з найбільших японських автовиробників, які популярні в усьому світі. У цьому немає нічого дивного, адже транспортні засоби бренду мають високу надійність, дарують водіям і пасажирам максимальний комфорт, вирізняються оптимальним співвідношенням «ціна-якість». Стати власником малолітражки, позашляховика чи кросовера мріє велика кількість українців.

Новий автомобіль у салоні в дилера коштує дорого, на «вторинці» складно купити хорошу модель у справному технічному стані. Залишається варіант придбання Сузукі б/в зі США через партнера MOTORMART. Цією пропозицією вже скористалися сотні автомобілістів в Україні, отримавши у власність добротні машини різних брендів і моделей. Наша компанія більше 5 років є офіційним імпортером «Сузукі» зі США, пропонує клієнтам найвигідніші умови й ціни. Ми працюємо повністю офіційно, дотримуємося американських та українських законів, маємо високу репутацію серед партнерів.

Як купити авто «Сузукі» через компанію MOTORMART

Для наших клієнтів ми підготували кілька варіантів співробітництва, кожен з яких має свої особливості. Якщо вам потрібен надійний автомобіль Suzuki, Америка з компанією MOTORMART допоможуть реалізувати вашу мрію. Вибір конкретної пропозиції залежить від потреб партнера, готовності чекати певного часу, фінансових можливостей.

Варіанти покупки Suzuki б/в в Україні

 • Авто з Америки в наявності в Україні. У цьому випадку легковий транспорт вже привезений до нашої країни компанією MOTORMART, виконано митне оформлення, проведено діагностику, ремонт і відновлення (за потреби). Цей варіант вибирають ті партнери, які не можуть або не хочуть чекати 2-3 місяці, доки японський автомобіль переправлять через океан. Машини знаходяться на наших майданчиках у великих містах країни, можна на них подивитися наживо, побачити комплектацію, провести тест-драйв.
 • «Сузукі» б/в з доставкою зі США. Цей варіант передбачає викуп лоту на аукціоні в Америці з подальшим митним оформленням і доставкою в Україну морським шляхом. Клієнт вибирає автомобіль за актуальним каталогом, менеджер MOTORMART уточнює комплектність і стан авто, перевіряє його на предмет прихованих проблем з документами, залучає фахівців для діагностики несправностей тощо. Якщо вас усе влаштовує, підписується договір про співпрацю, провадиться оплата в розмірі 100% вартості викупу лоту.

Після цього наші спеціалісти готують ТЗ до відправки через океан покупцю.

Схема доставки «Сузукі» б/в зі США

 • Після викупу лоту на американському аукціоні він сухопутним транспортом у присутності експедитора прямує до найближчого порту.
 • Відбувається його завантаження у закритий морський контейнер (з фотофіксацією процесу).
 • Вантаж відправляється через океан в Україну, відслідковувати його місцезнаходження можна через інтернет в режимі он-лайн.
 • У порту Одеси відбувається розвантаження та розмитнення автомобіля в присутності нашого представника.
 • Авто «Сузукі» зі США відправляється власнику до вказаного населеного пункту або СТО для проведення діагностики й ремонтних робіт.

Розцінки на митне оформлення та експедирування в MOTORMART найвигідніші в Україні, що дозволяє клієнтам економити гроші.

Чому автомобіль «Сузукі» купити в США вигідно саме через нашу компанію

 • Каталог транспортних засобів містить широкий асортимент «Сузукі» б/в з Америки, є моделі в ідеальному технічному стані, після ДТП під відновлення, різних років випуску.
 • Купити автомобіль японського бренду можна з вигодою до 30-40%, якщо порівнювати з ціною на подібну машину в нашій країні.
 • Американці їздять ідеальними трасами, заливають якісне пальне, застосовують тільки оригінальні витратні матеріали. Це значно подовжує ресурс «Сузукі», який може прослужити в Україні ще мінімум 5-7 років.
 • Ми не використовуємо нелегальних і «сірих» схем у роботі, оскільки цінуємо високу репутацію, напрацьовану за роки співпраці з партнерами. У нас ви не купите «утоплені» чи нелегальні авто. Під час викупу лоту на аукціоні фахівці його ретельно «пробивають» по різних базах через VIN-код.
 • Якщо вам потрібно купити «Сузукі» після аварії під відновлення, ми його сертифікуємо, вносимо до бази ДАІ МВС України, допоможемо поставити на облік без зайвих питань.
 • Є можливість відправлення лоту до перевіреного сервісного центру, фахівці якого проведуть діагностику й ремонт, відновлять машину після ДТП з мінімальними витратами часу й грошей.
 • Можлива доставка до різних міст по Україні: ✓Харків, Запоріжжя, Дніпро, Одеса та інші.

Якщо ви хочете стати власником «Сузукі», Америка та партнер MOTORMART допоможуть це реалізувати у найкоротший термін. Для цього зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом (телефон, месенджер, електронна пошта, соціальні мережі, онлайн-форма). Спеціаліст надасть допомогу інформаційного та юридичного формату, підпише з вами договір про взаємовигідну співпрацю. Буквально через кілька місяців ви станете щасливим власником японського авто «Сузукі» зі США та заощадите свої гроші. Переваги партнерства з MOTORMART вже встигли оцінити сотні задоволених клієнтів, які залишають лише позитивні відгуки!