location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 3091 авто як для себе!

Tesla

Компанія Motormart допомагає купити Теслу б/в на одному з численних аукціонів у США. Якщо ви мрієте про сучасний, надійний, високотехнологічний електрокар, то автомобілі цієї марки стануть ідеальним вибором. Tesla — компанія, яка стала легендарною в світі, бо однією з перших замінила двигун внутрішнього згоряння електричним.

На початку 2021 року компанія відкрила офіційне представництво в Україні. Це значно розширило можливості для власників цих авто. Поступово з'являються фірмові станції заправки, є офіційні сервісні центри, де можна скористатися послугами технічного, сервісного обслуговування, купити оригінальні запчастини. Це також суттєво вплинуло на зростання популярності марки. Багато автолюбителів почали замислюватися про те, щоб придбати електрокар. Одні з них розглядають варіанти придбання нового авто з заводу. Інші шукають можливості, щоб пригнати Теслу з Америки. Компанія Motormart забезпечує повну та всебічну допомогу у цих питаннях. Її співробітники мають доступ до широких каталогів транспортних засобів, виставлених на продаж на офіційних аукціонах. Вони допоможуть вибрати відповідну модель, замовити її, оформити угоду офіційно, пригнати машину до нашої країни, розмитнити та зареєструвати її. Ви отримуєте повний пакет супровідних послуг під ключ.

Умови покупки Тесла в Америці

На внутрішньому ринку автомобілі Tesla з пробігом представлені в малому асортименті. Один з небагатьох варіантів зробити вигідне придбання — замовлення транспорту зі США. Звертаючись до представників спеціалізованої компанії, ви обговорюєте всі нюанси співпраці. Якщо клієнт не має уявлення про правила роботи аукціонів у США, експерт докладно йому все розповідає.

Алгоритм співробітництва простий і зрозумілий:

 1. Клієнт надає конкретний запит представнику компанії.
 2. Менеджер вивчає доступні варіанти на відкритих і закритих аукціонах, до яких він має доступ.
 3. Спеціаліст складає список доступних транспортних засобів, які відповідають критеріям замовника.
 4. Клієнт ухвалює остаточне рішення, вносить повну оплату вартості транспортного засобу.
 5. Перед викупом авто Тесла на замовлення представник компанії у США її перевіряє.
 6. Після офіційного укладання угоди авто приганяють до одного з портів, звідки здійснюється транспортування морем до України.
 7. В Одеському порту здійснюється митне оформлення вантажу, реєстрація.
 8. Автомобіль доставляють клієнту разом з усіма офіційними документами.
 9. Доставка оплачується окремо.

На сайті спеціалізованої компанії ви можете скористатися онлайн-калькулятором, щоб розрахувати ціну доставки, розмитнення, інших обов'язкових етапів співробітництва. З урахуванням усіх додаткових витрат така співпраця буде більш вигідною, ніж покупка електрокара в нашій країні.

В Україні діють пільгові умови на ввезення автомобілів з електричним двигуном. Ви заощадите на сплаті акцизного збору та ПДВ. Це ще одна важлива причина, чому багато автолюбителів прагнуть пересісти на електричний або гібридний транспорт. Про всі ці нюанси вам теж розкажуть представники компанії Motormart. Усі умови співпраці повністю прозорі, прихованих платежів, додаткових доплат немає.

Критерії вибору авто

Вирішивши купити авто Тесла б/в, потрібно скласти чіткий список важливих критеріїв, за якими ви прийматимете рішення. До цього переліку належать:

 • модель;
 • рік випуску;
 • загальний технічний стан;
 • наявність ушкодження важливих конструктивних деталей, кузова.

Нерідко на американських аукціонах можна купити Тесла з Америки після аварій. Такі авто підлягають повному відновленню. І ці супутні послуги також надає спеціалізована компанія. Ремонт здійснюється вже в Україні. Оформлення та сертифікація транспортного засобу з електричним двигуном проводиться вже після відновлення.

У продажу представлені всі моделі американського виробника — від Tesla Roadster, масове виробництво якої було налагоджено з 2008 року, до Model Y, яку випускають з 2020 року. Ціна Tesla в США нижча, ніж в Україні. Переконатись у цьому можна, вивчивши дані з відкритих американських аукціонів.

Якщо ви не впевнені в правильності вибору, зверніться до представників спеціалізованої компанії за консультацією. Вони запропонують конкретні доступні варіанти, розкажуть про переваги та особливості кожного з них. Отримавши таку цінну інформацію, ви можете зробити аргументований, обґрунтований вибір, про який не пошкодуєте.

Як перевірити якість авто

Купуючи Тесла зі США, ви отримуєте гарантії відповідності реального стану транспортного засобу його опису в каталозі. В Америці працюють представники компанії, займаються документальним оформленням, доставкою. Обов'язковий етап співпраці з кожним клієнтом — оцінка технічного стану автотранспорту перед придбанням. За потреби американські співробітники компанії роблять фото, знімають відео кузова, салона, капота, щоб майбутній власник переконався у відсутності суттєвих пошкоджень, які не вказані в описі.

На цьому етапі проводиться технічна діагностика. Досвідчені автомеханіки оглядають авто, складають список виявлених дефектів, неполадок, яких необхідно буде позбутися. Вся ця інформація надається власнику. На цьому етапі здійснюється розрахунок вартості майбутнього ремонту. Замовник чітко розуміє, що він купує, які витрати на повне відновлення всіх функцій авто мають бути.

Переваги звернення до спеціалізованої компанії

Пригнати Тесла зі США в Україну можна лише за допомогою послуг спеціалізованої компанії. Самостійно таку угоду ви не зможете укласти без фізичної присутності в Америці. Подібні послуги пропонують численні компанії в нашій країні, але ваше завдання — обрати найнадійнішого партнера. Підписуючи офіційну угоду з Motormart, ви отримуєте гарантії успішного завершення угоди на тих умовах, які прописані в документі. Робота компанії добре налагоджена, кожен співробітник має достатній досвід у цій сфері, щоб передбачити будь-який поворот подій та мінімізувати ризики виникнення форс-мажорних обставин.

Доставка з Одеського порту здійснюється у всі міста України — Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші. Ця опція є додатковою, її можна не використовувати, якщо ви плануєте самостійно забрати машину в Одесі або сервісному центрі, де здійснюється її відновлення.

Компанія працює згідно з чинним українським законодавством, тому ви отримуєте електроавтомобіль, офіційно сертифікований, зареєстрований у нашій країні. У вас не виникне жодних проблем і питань з оформленням технічного паспорта та інших документів.

Під час транспортування зі Сполучених Штатів Америки до Одеси замовник може відстежувати місцезнаходження вантажу за допомогою індивідуального трек-номеру.