location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 3091 авто як для себе!

Volkswagen

«Фольксваген» — це надійний німецький автомобіль, що має оптимальне співвідношення ціни та якості, що дає високий рівень комфорту для водія та пасажирів. Недарма в Німеччині його називають «народним авто», оскільки купити транспортний засіб цього бренду може кожен мешканець цієї країни. Але для наших громадян купити новий, і навіть б/у Volkswagen в ідеальному технічному стані набагато складніше через невисокий рівень доходів. Як вчинити, якщо ви мрієте стати власником автомобільного легендарного виробника?

Єдине правильне рішення — купити Volkswagen б/у з США в нашій компанії MOTORMART, яка викупає авто на замовлення (вживане і після ДТП) на американських аукціонах. У каталозі можна знайти моделі різного типу, комплектації та вартості. Є седани та позашляховики, універсали, комерційні автомобілі та багато іншого. Ми маємо ліцензію на торгівлю автомобілями з Америки, тому купити Volkswagen можна повністю легально — у вас не виникне жодних проблем з автомобілем в Україні.

Як купити Volkswagen б/у зі США через компанію MOTORMART

У каталозі представлені «Фольксвагени» різних моделей, року випуску та стану. Вивчайте ринок, комплектність, рівень цін та особливості доставки, щоб ухвалити виважене рішення. Є як найдорожчі, так і дешеві авто, вартість яких встановлює безпосередньо власник. Менеджери MOTORMART завжди нададуть кваліфіковану допомогу, розкажуть нюанси конкретного транспортного засобу, допоможуть вибрати та купити Volkswagen б/у так, щоб ви заощадили гроші.

Особливості угоди та доставки автомобілів «Фольксваген» з Америки

Коли вибір Volkswagen зроблено, ви вносите оплату для викупу транспортного засобу на аукціоні у США (повна вартість). Укладається договір про співробітництво, в якому зазначаються обов'язки та відповідальність сторін, форс-мажор та інші моменти. Після цього залишається чекати виконання замовлення та доставки машини за заданою в документах адресою.

Після залагодження всіх бюрократичних моментів транспорт буде доставлений в Україну в термін від 2 до 3 місяців залежно від розташування лота. Наші співробітники розроблять оптимальну схему логістики, завдяки якій б/у Volkswagen опиниться в Україні в найкоротші терміни. У порту США відбувається оформлення страховки на вантаж, фотофіксація процесу завантаження, яка відправляється клієнту через інтернет.

Після переправлення через океан, лот прибуває в порт міста Одеса, там відбувається розмитнення машини з подальшим розвантаженням, яке проводиться в присутності представника MOTORMART, щоб уникнути непорозумінь. Після цього замовлення може одразу відправлятися клієнту у будь-який регіон країни. Якщо ви вирішили купити Volkswagen після аварії, його можна відправити на діагностику, відновлення і ремонт в перевірений сервісний центр, фахівці якого все зроблять грамотно і швидко.

Чому купити б/у Volkswagen в нашій компанії MOTORMART вигідно і безпечно?

Наша компанія — офіційний імпортер транспортних засобів з США. Якщо клієнт хоче купити машину, він отримає такі переваги:

  • Ціна автомобілів німецького бренду приблизно на 30-40% нижча (з урахуванням митного оформлення та доставки), ніж в аналогічних лотах на українському вторинному ринку. Вартість транспорту, доставки та розмитнення фіксується у договорі, що захищає від непередбачених витрат.
  • Широкий асортимент каталогу, що дозволить підібрати варіант відповідно до вашого бюджету, особистих уподобань.
  • Можна купити Volkswagen б/у зі США (уживаний та відновлений), який вже ввезений в Україну і знаходиться на наших майданчиках. Це дозволить стати власником німецького авто у найкоротші терміни.
  • Ми гарантуємо збереження ваших грошей. Якщо не змогли підібрати та купити відповідний «Фольксваген» із США (що буває вкрай рідко), аванс буде повернуто в повному обсязі.
  • Ми даємо гарантію 100 діб на силовий агрегат та АКПП за будь-якого пробігу транспортного засобу.
  • Доставка автомобілів Volkswagen із США доступна в будь-які міста по Україні: ✓Харків, Запоріжжя, Дніпро, Київ та інше.
  • Ризики придбати втоплену чи напівлегальну машину повністю відсутні. Ми працюємо офіційно, купівля автомобілів відбувається в страхових компаніях, що діють, обов'язково проходить звірка VIN-коду в CARFAX.
  • Якщо ви хочете купити Volkswagen б/у після аварії для подальшого відновлення, представники MOTORMART його сертифікують та внесуть до бази ДАІ МВС України. Це дозволить уникнути проблем із постановкою на облік.

Менеджери https://motormart.ua/ допоможуть визначитися з вибором Volkswagen б/у під ваш бюджет та вимоги, проконсультують за всіма організаційними та юридичними нюансами, вартістю та комплектацією моделей у каталозі. Сотні задоволених автомобілістів реалізували свою мрію і стали власниками надійних авто зі США, тепер черга за вами!