location
вул. Марії Кюри, 5
Авто зі США та Європи
Всі 708 авто як для себе!

Volvo

Шведський автомобільний бренд «Вольво» вже протягом століття випускає надійні й комфортні машини в різних категоріях. У лінійці виробника присутні седани та універсали, кросовери та купе, спортивні моделі та вантажівки. Під час створення авто велика увага приділяється безпеці водія та пасажирів, не дивно, що легковий транспорт Volvo є еталонним за цією характеристикою. Де в Україні купити недорого вживану машину шведського бренду?

В автосалонах надхмарні розцінки, на вторинному ринку вкрай мало гідних пропозицій з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Українські покупці обирають партнерство з компанією MOTORMART, яка з 2017 року має ліцензію на викуп вольво зі США. Через компанію можна купити не тільки авто шведського виробника, а й безліч інших марок, серед яких американські, європейські та японські бренди. Каталог фірми містить безліч лотів Volvo з американських аукціонів, є транспорт із пробігом і практично без нього, після аварії під відновлення тощо. Кінцевий вибір авто зі США залежить від ваших фінансових можливостей та побажань.

«Вольво» з Америки через партнера MOTORMART

Компанія працює з клієнтами за двома схемами. Є авто з Америки бренду «Вольво», які вже знаходяться на наших майданчиках у різних містах України. Це варіант вигідний тим, що не доведеться чекати кілька місяців, поки ваше замовлення переправлять через океан зі США. Автомобілі повністю справні, якщо після аварії, то вже відновлені в перевірених сервісах досвідченими майстрами.

Також можна Volvo купити вживане безпосередньо в Америці на аукціоні. Представлений широкий асортимент транспортних засобів «Вольво» зі США різної вартості та стану. Ціну на лот виставляє продавець, якщо добре пошукати, можна знайти дуже вигідну пропозицію. Вибирайте автомобіль самі через наш каталог, після чого зв'язуйтесь з менеджером для уточнення всіх моментів угоди, допомоги з оформленням та доставкою. Кінцева ціна машини в Україні формується шляхом сукупності таких витрат: 

 • Вартість оплати лоту в США на аукціоні.
 • Доставка «Вольво» сушею та через океан, відправка документації.
 • Експедирування та послуги митного брокера.
 • Стоянка в порту Америки.
 • Розмитнення й доставка «Вольво» зі США територією України.
 • Сертифікація, комісії за грошові перекази.
 • Реєстрація органів контролю.
 • Діагностика, ремонт і відновлення (за необхідності).

Витрат багато, але навіть з огляду на це, ви зможете купити надійний, комфортний «Вольво» зі США, який буде в хорошому технічному стані. У разі вибору транспорту після аварії під відновлення, ми можемо відправити автомобіль до перевіреного сервісу, фахівці якого виконають всі необхідні процедури швидко, професійно та, найголовніше, недорого. Застосовуються лише якісні та оригінальні запчастини й «витратники», завдяки яким буде значно подовжено ресурс транспортного засобу.

Як відбувається доставка Volvo зі США в Україну

Схема проста й зрозуміла для клієнта. Якщо ви хочете купити Volvo б/в в Америці, машина викуповується на аукціоні, після чого відбувається її доставка до нашої країни. Етапи наступні:

 • Транспортування «Вольво» сушею в США до найближчого порту, що задовольняє низці умов.
 • Завантаження до герметичного контейнера для переправлення через океан. Обов'язково відбувається фотофіксація процесу експедиторами MOTORMART.
 • Лот вирушає до замовника в порт міста Одеса. При цьому відстежувати його місцезнаходження можна по трекінгу в режимі он-лайн.
 • «Вольво» зі США прибуває до нашої країни, у порту відбувається розвантаження контейнера й розмитнення. Як і в Америці, процес контролюється нашими представниками в Україні. Це дозволить уникнути непорозумінь із замовником під час приймання.
 • Авто відразу відправляється клієнту до вказаного міста або сервісу для діагностики та відновлення.

Чому "Вольво" купити б/в у США вигідно через нашу компанію MOTORMART

Ми працюємо повністю офіційно, є офіційними імпортерами транспортних засобів з Америки, що надає клієнтам наступні плюси під час співпраці:

 • Купити "Вольво" зі США можна на 30-40% вигідніше, ніж на українському вторинному ринку. Причому це з урахуванням митного оформлення та переправлення машини через океан. Крім того американські водії обслуговують свої авто якісними «витратниками», експлуатують їх чудовими дорогами з дотриманням рекомендацій виробника, що подовжує ресурс.
 • Якщо ви хочете Volvo купити б/в після ДТП під відновлення, буде виконано його сертифікацію, машину поставлять на облік у ДАІ МВС України, що дозволить уникнути проблем з експлуатацією в майбутньому.
 • Можлива оперативна доставка в різні міста по Україні: ✓Харків, Запоріжжя, Дніпро, Київ, Одеса, Львів тощо.
 • Кожен автомобіль обов'язково перевіряється через бази за допомогою VIN-коду. Крім того ми здійснюємо угоди лише на офіційних аукціонах, що знижує ризики до нуля.
 • Вартість доставки «Вольво» зі США в нашій компанії одна з найнижчих у країні, пов'язано це з вигідними експедиційними та митними розцінками.
 • Ми встановлюємо гарантію на мотор та АКПП б/в Volvo протягом 100 днів, в рамках якої проводиться усунення дефектів. Актуальна вона для транспорту з будь-яким пробігом.
 • У нас не можна купити втоплені, напів легальні та нелегальні «Вольво» зі США, оскільки ми працюємо в правовому полі Америки та України, ніколи не обманюємо своїх клієнтів, бо цінуємо високу репутацію фірми.

Якщо ви хочете надійний та перевірений Volvo, купити його можна через нашу компанію MOTORMART у США. Для цього зв'яжіться з нашими менеджерами, які допоможуть обрати автомобіль з урахуванням вашого бюджету й особистих уподобань, нададуть інформаційну та юридичну допомогу, проконтролюють всі етапи угоди. Партнерство з професіоналами дасть можливість реалізувати свою мрію, ставши щасливим власником «Вольво» зі США значно дешевше, ніж це можна зробити в нашій країні. У цьому вже встигли переконатися сотні задоволених замовників в Україні.